Lady Gaga fot. ONS.pl

Lady Gaga przerwała koncert z powodu krwawiącej fanki

Wspaniały gest! Show nie jest najważniejsze.
Edyta Liebert / 16.11.2017 10:58
Lady Gaga fot. ONS.pl

Lady Gaga przerwała swój sobotni koncert w Uncasville, kiedy zauważyła, że jedna z fanek stojących pod sceną krwawi Wspaniały gest, który pokazał, że nie show jest najważniejsze.

Shakira przerywa trasę koncertową. Jest w fatalnym stanie. „Krwotok nie ustaje”

Krótka historia o tym, jak Gaga stała się bohaterką sieci

Podczas koncertu Lady Gaga zobaczyła, że jej fanka krwawi. Natychmiast przerwała występ, na którym były tłumy, żeby pomóc rannej fance. Jak czytamy w zagranicznych mediach, według relacji zebranych fanów, jedna z uczestniczek koncertu Lady Gagi została uderzona w twarz i zaczęła krwawić. Gwiazda przerwała występ, by sprawdzić, czy kobiecie nie stało się nic poważnego. - Wszystko w porządku? Potrzebujesz dodatkowej pomocy? - zapytała Gaga ranną dziewczynę. Gwiazda dopytywała dalej, chcąc się upewnić, czy kobiecie na pewno nie stało się nic poważnego. - Potrzebujesz pomocy ratowników? - słychać na nagraniu.

Co więcej, zadedykowała jej swój przebój „Paparazzi”i poleciła zgłosić się do lekarza - czytamy na TVN24.

Wspaniały gest! Show nie jest najważniejsze

To, że Gaga intuicyjnie natychmiast zareagowała, wywołało ogólne zdumienie i zachwyt. Artystka zaprosiła kobietę na scenę i zapytała, czy nie potrzebuje pomocy. Są rzeczy ważniejsze niż show biznes? Tak! Zdarzenie zostało zarejestrowane przez uczestnika koncertu i trafiło do sieci. Szybko zyskało sporą oglądalność. Lady Gaga podkreśliła, że przykro jej z powodu tego, co się stało. Zaleciła też, by kobieta opuściła koncert i zgłosiła się do lekarza.

Nie do wiary! Mama Maćka Musiała wygląda jak... jego siostra!