W „M jak miłość" kolejne dramaty. Chodzi o synka Marcina!

Scenarzyści nie dają nam odpocząć od rodzinnych tragedii.
W „M jak miłość" kolejne dramaty. Chodzi o synka Marcina! screen Facebook

W „M jak miłość” nie brakuje co i rusz dramatów. Scenarzyści dwoją się i troją, by pokazać coś, czego jeszcze nie było w popularnym serialu. Znowu postawili na dramatyczne sceny.

W "M jak miłość" zaginie dziecko

Jak donosi prasa telewizyjna, w 1335 odcinku serialu „M jak miłość” dojdzie do dramatycznych zwrotów akcji z udziałem dziecka. Paulina (Julita Fabiszewska) narazi Szymka (Staś Szczypiński) na niebezpieczeństwo. Podczas spaceru niania odbierze telefon i przestanie zwracać uwagę na malucha. Chłopiec zaginie, a w sprawę zaangażuje się policja. Będziemy odchodzić od zmysłów. Co się wydarzy z Pauliną?

Nie żyje Alina Janowska

 

Szymek zawsze nas rozczula 😍😍😍 #miłość #mjakmilosc #eMeczka

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Dramat w 1335 odcinku „M jak miłość”

Marcin zdecyduje, by zwolnić Paulinę za narażenia życia dziecka.
W 1335 odcinku okaże się, że Paulina wpadła w poważne kłopoty i dlatego miało miejsce to stresujące zajście... Co się stało? Paulina będzie próbowała się wytłumaczyć. Dziewczyna ma problem z byłym chłopakiem, który rozesłał jej nagie zdjęcia do rodziny i przyjaciół! Jednak... czy uda jej się zachować posadę?

Ten odcinek „M jak miłość” będzie emitowany w poniedziałek 4 grudnia 2017, o godz. 20.50.

Najnowszy, świeżutki, okraszony gorącymi scenami polski zwiastun Greya!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/rok temu
M jak Miłość był kiedyś fajny, bo szczęście i dramat były wyważone i z umiarem serwowane widzowi, a teraz robi się nudny jak flaki z olejem, natomiast reżyser i scenarzysta zamiast pomyśleć o dodaniu pozytywnych wydarzeń w odcinkach to serwują wieczne dramaty bez końca, aż rzygać się od tego już chce. Chyba przestanę to oglądać, bo to już nie ten sam film co kiedyś.
/rok temu
Uśmierćcie wszystkich i będzie po serialu zaczyna się robić nudny
/rok temu
A ja się cieszę że jest Magda i Budzyński i to jest miłość trzymam kciuki bez nich i bez Lucjana :( już by nie było serilu
POKAŻ KOMENTARZE (5)