POLECAMY

Shakira w fatalnym stanie. „Krwotok nie ustaje”

Shakira może stracić głos?
Edyta Liebert / 11 miesięcy temu
Shakira w fatalnym stanie. „Krwotok nie ustaje” fot. ONS.pl

Fani drżą o kolumbijską artystkę ze względu na jej zły stan zdrowia. Shakira odwołała trasę koncertową i nie wiadomo, czy i kiedy wróci na scenę. Co się stało?

Piosenkarka przez kilka ostatnich miesięcy przygotowywała się na El Dorado World Tour. Światowa trasa promująca jej najnowsze hity z licznym udziałem muzyków i tancerzy była jej oczkiem w głowie. Kilka tygodni temu Shakira w oświadczeniu napisała, że ostatnie dni były dla niej męką. Zaczęła doskwierać uporczywa chrypka, kaszel, drażniło ją gardło. Zaniepokojona gwiazda udała się wiec do lekarza - diagnoza była porażająca i zwaliła ją z nóg. W prawej strunie głosowej doszło do wylewu krwi.

Shakira pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa

Shakira ma problemy ze zdrowiem

Shakira odwołuje koncerty, w poście podziękowała wszystkim fanom za wsparcie, niestety krwotok nie ustaje.

- Z ciężkim sercem, muszę ogłosić, że jestem zobowiązany do przesunięcia mojej europejskiej trasy koncertowej do 2018 roku, aby umożliwić mojemu ciału kilka niezbędnych tygodni, poświęconych całkowitemu wyzdrowieniu – napisała na Facebooku. - Myślałam, że wyzdrowieję do czasu koncertu w Paryżu. Jednak nie będzie to możliwe, co bardzo mnie smuci. Moi lekarze zalecają dalszy odpoczynek dla mojego głosu - pisze Shakira na Facebooku do swoich fanów.

 

Ensayos generales / full-production rehearsal! Shak #ElDoradoWorldTour

Post udostępniony przez Shakira (@shakira)

Fani są bardzo zaniepokojeni jej stanem zdrowia. Co dalej? To nie jest szczęśliwy rok dla Shakiry. Pamiętacie doniesienia o rozstaniu artystki z mężem...

Smutne wieści dla fanów Shakiry i Gerarda Piqué

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/10 miesięcy temu
EMILIA nie jeden wylądował 3 metry pod ziemią bo leczył się czytając WIKIPEDIĘ. Jesteś lekarzem, jak nie to nie wypowiadaj się na ten temat.
/11 miesięcy temu
Jakby Shakira miała krwotok to raczej byłby to już koniec kariery, że o hospitalizacji i przetoczeniach krwi nie wspomnę!!! Krwotok to gwałtowna utrata min 15% krwi krążącej i nie jest tak, że jest to ciągły proces, bo by sie wykrwawił dziewczyna. Zaś wylew to przerwanie ciągłości naczyń krwionośnych, jest krótki, niewielki, natomiast proces regeneracji trwa jakiś czas, specyficznym rodzajem wylewu jest SINIAK, czyli uszkodzenie drobnych naczyń włosowatych pod skóra, jak wiemy, siniak wchłania sie ok 7-14 dni, natomiast w przypadku strun głosowych doszło do obrzęku tkanek i samo wchłonięcie to nie wszystko, potrzeba czasu na regenerację, co nie oznacza, że tam cały czas coś krwawi, że o krwotoku nie wspomnę. Przeczytajcie chociaż Wikipedię, zanim coś napiszecie.