POLECAMY

Ciężarna księżna Kate po raz kolejny pokazała klasę. Ta suknia zachwyca!

Zjawiskowa suknia podkreśliła urodę księżnej i... ciążowy brzuszek!
/ 10 miesięcy temu
Ciężarna księżna Kate po raz kolejny pokazała klasę. Ta suknia zachwyca! fot. ONS.pl

Stylizacje księżnej Kate zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie. Sukienki, w których pokazuje się na oficjalnych galach i podczas swoich wizyt wyprzedają się w mgnieniu oka. Fanki pięknej księżnej uważnie śledzą jej styl i trudno się dziwić, bo stylizacje Kate prawie za każdym razem po prostu zachwycają!

Księżna Kate zachwyciła podczas Royal Variety Performance

Nie inaczej było podczas gali Royal Variety Performance. Co roku gośćmi honorowymi gali są najważniejsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Nie mogło zabraknąć więc tam książęcej pary, choć niewiele brakowało, aby William i Kate... w ogóle nie dotarli na miejsce!

Ze względu na incydent na stacji Oxford Circus (stację musiano zamknąć a podróżnych ewakuować ze względu na panikę wywołaną usłyszanymi przez podróżnych strzałami) książęca para spóźniła się na galę prawie godzinę.

Efektowne wejście w niczym jednak nie zaszkodziło wizerunkowi Kate, a wręcz jeszcze mocniej skupiło uwagę obecnych gości i widzów przed telewizorami. I nie zawiedli się, ciężarna księżna po raz kolejny zachwyciła swoją stylizacją! Wyszywana kryształkami długa suknia Jenny Packham pięknie podkreśliła urodę księżnej i... jej ciążowy brzuszek!

 

This evening, The Duke & Duchess of Cambridge are attending the annual Royal Variety Performance at the London Palladium Theatre. The show has had to be delayed after there were reports of gunfire being heard nearby, however police have found no evidence of shots having been fired, no suspects and no serious casualties after panic on Oxford Street late this afternoon. This marks The Duke and Duchess' second appearance at the show, held annually to raise money for the Royal Variety Charity, of which The Queen is Patron. They will be treated to live entertainment consisting of comedy, music, drama and magic, and this year it is being hosted by Miranda Hart. The Duchess is in a stunning new gown by Jenny Packham tonight! 📷Matt Frost

Post udostępniony przez Catherine Duchess Of Cambridge (@katemidleton)

Kate i William spodziewają się aktualnie 3 dziecka. Jego płeć nadal nie została podana do wiadomości publicznej, jednak nie przeszkadza to mediom snuć teorie na ten temat. Do spekulacji dołączyli nawet bukmacherzy:

Jakie imię otrzyma trzecie dziecko Kate i Williama?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/10 miesięcy temu
Kati co by nie zalozyla to zawsze pieknie wyglada
/10 miesięcy temu
Suknia piękna. Charity Royal. Na pewno nie kupiła jej w Second Hand albo innym sklepiku Armii Zbawienia. Jak na nią patrzę zachwycony, to myślę, że to nie ostatnia pociecha. Z taką dziewczyną można mieć ósemkę.