POLECAMY

Księżna Kate skomentowała królewskie zaręczyny. Co powiedziała o Meghan Markle?

Czy panie znajdą wspólny język?
Edyta Liebert / 10 miesięcy temu
Księżna Kate skomentowała królewskie zaręczyny. Co powiedziała o Meghan Markle? fot. ONS.pl

Meghan Markle jest na ustach wszystkich - od momentu ogłoszenia zaręczyn nigdy nie było o niej tak głośno. Co powiedziała o niej Kate?

Meghan Markle będzie „tą drugą”, która będzie musiała starać się o sympatię Brytyjczyków. Jej pochodzenie, przeszłość, zawód oraz wiek stanowią pewne przeszkody w nawiązaniu relacji z narodem brytyjskim. Może jej pomóc... protekcja i sympatia księżnej Kate. Jeśli żona następny tronu wykaże się wsparciem wobec Meghan, możliwe że łatwiej będzie jej przebić mur, którym obudowała ją konserwatywna prasa.

Książę Harry i Meghan Markle oficjalnie zaręczeni! Znana jest data ślubu

Po ogłoszeniu zaręczyn, na oficjalnych profilach członków królewskich zaczęły się pojawiać gratulacje - również Kate i William oznajmili, że cieszą się z zaręczyn Harry'ego. Co napisali na Twitterze? Po oficjalnym oświadczeniu na stronie brytyjskiej rodziny królewskiej, nie musieliśmy długo czekać na komentarz.

Jesteśmy bardzo podekscytowani. Wspaniale było poznać Meghan i zobaczyć, jak są razem z Harrym szczęśliwi.

Czy ulubienica Brytyjczyków czuje się zagrożona i nie przepada za przyszłą księżną? Nic z tych rzeczy. Wpis w mediach społecznościowych wszystko wyjaśnił i utarł nosa plotkarzom, bo od kilku miesięcy media rozpisywały się o tym, że księżna Kate nie przepada za aktorką. Komentarz Kate i Williama w mediach społecznościowych wyjaśnił sytuację.

Oboje są w siódmym niebie, choć skandal wisi w powietrzu. Jak poznali się książę Harry i Meghan Markle?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/9 miesięcy temu
Nastepny darmozjad kolejnych darmozjadow bedzie rodzil.Nie maja zadnych zaslug ani niczym sie nie wyrozniaja.Po jaka cholere tyle szumu wokol ludzi,ktorzy nawet tytuly maja "po rodzicach dziadkach i pradziadkach".Sami nic nie osiagneli.Korzystaja z tzw.apanazy na ktore wogole nie zasluzyli.Zarabiaja na siebie machaniem dlonmi do ludzi.Ich dzieci tez juz sa uczone w ten sposob "zarabiac".Za co ich sie do jasnej cholery podziwia????BZDURA KOMPLETNA
/9 miesięcy temu
Oczywiscie gdyby obie panie nie przepadły za sobą to z pewnością publikowalyby takie informacje publicznie. Pierwsza Kate i to na łamach jakiegoś plotkarskiego pseudomagazynu. Nie muszą za sobą przepadac ale obie przez wzgląd na pozycję społeczną zawsze będą się o sobie wzajemnie wypowiadać wyłącznie dobrze, przecież to logiczne.
/10 miesięcy temu
Kati jest ladniejsza,i,nie ma porownania.
POKAŻ KOMENTARZE (1)