POLECAMY

Książę Harry i Meghan Markle oficjalnie zaręczeni! Znana jest data ślubu

Wspaniałe wieści!
Edyta Liebert / 10 miesięcy temu
Książę Harry i Meghan Markle oficjalnie zaręczeni! Znana jest data ślubu screen Instagram

Plotkom nie było końca, ale w końcu okazały się prawdą: Książę Harry i Meghan Markle są zaręczeni!

Para przestała się kryć ze swoim uczuciem już kilka miesięcy temu. Przyłapano ich na uczuciach podczas ceremonii zamknięcia Invictus Games książę Harry pocałował Meghan Markle na oczach fotoreporterów. To był znak, że między nimi jest coś więcej, niż tylko zauroczenie. Mówiło się o złym nastawieniu Królowej Elżbiety II wobec Markle, ale Pałac wydał oficjalną zgodę i oświadczenie: para bierze ślub! Kiedy książę Harry i Meghan Markle się pobiorą?

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

- Jego Wysokość Książę Walli ma zaszczyt poinformować o tym, że książę Harry i pani Meghan Markle się zaręczyli - napisano w oficjalnym oświadczeniu. - Ślub odbędzie się wiosną 2018 roku, a szczegóły tego wydarzenia zostaną ogłoszone w oddzielnym oświadczeniu. Zaręczyny odbyły się na początku listopada w Londynie. Książę Harry oznajmił to królowej oraz pozostałym członkom rodziny i uzyskał także błogosławieństwo rodziców Meghan. Para zamieszka w Nottingham Cottage w Pałacu Kensington" - czytamy.

Zagraniczne media w ostatnich dniach bardzo interesowały się książęcą parą. Mówiono, że Markle zrezygnowała dla księcia z roli w serialu „Suits” i już przymierza się do zamieszkania w komnatach Pałacu. Od dawna mówiło się, że piękna aktorka niebawem będzie pozować do królewskich zdjęć.

Zobaczcie jej pierścionek zaręczynowy!

Co sądzicie o nowej przyszłej księżnej? :)

Dowiedz się więcej o Meghan Markle. Ile ma lat, kto był jej mężem?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)