księżna Kate w ciąży fot. ONS

Księżna Kate na kilka tygodniu przed porodem sama dźwiga zakupy

Zdjęcia w błyskawicznym tempie obiegły świat, lecz... czy są prawdziwe?
/ 06.04.2018 15:29
księżna Kate w ciąży fot. ONS

Do sieci trafiły zdjęcia ciężarnej księżnej Kate, która sama robi zakupy w lokalnym supermarkecie w Norfolk. Widok przyszłej królowej Wielkiej Brytanii w tak prozaicznej sytuacji ma swój niewątpliwy urok. Jednak nie wszyscy wierzą w autentyczność zdjęć.

Żona księcia Williama za kilka tygodni zostanie mamą po raz trzeci. Nie jest znany dokładny termin porodu księżnej Kate. W oświadczeniu Pałacu Kensington podano jedynie, że trzeci potomek Kate i Williama przyjdzie na świat w kwietniu. Oznacza to, że księżną Cambrigde od rozwiązania dzielą zaledwie dni. Po raz poddani mieli okazję zobaczyć swoją ulubienicę w Wielkanoc w czasie mszy w Opactwie Westminsterskim. Dwa dni później opublikowano na Twitterze zdjęcia ciężarnej księżnej na zakupach.

Ciężarna księżna Kate po raz kolejny pokazała klasę. Ta suknia zachwyca!

 

Sprawę opisał "Daily Mail". Fotografie miała wykonać przypadkowa kobieta, która w tym samym czasie również robiła zakupy w sklepie. Pojawiają się opinie, że na zdjęciach widać nie samą księżną, lecz jej sobowtórkę. A publikacja ma na celu promocję sieci sklepów spożywczo-przemysłowych. Zastanawia również postać ochroniarza, który zamiast pomóc przyszłej mamie włożyć do bagażnika siatki z zakupami, bezczynnie stoi obok. Pozwoliłby na to kobiecie w zaawansowanej ciąży?

Jednak wielbiciele księżnej Kate dopatrzyli się, że bohaterka zdjęć ma na sobie dokładnie taki sam płaszcz i buty, w których była już widywana publicznie. Czy to wystarczający dowód?

Jak sądzicie? Zdjęcia są prawdziwe?

Przeczytaj:

Tego się nie spodziewaliśmy! Skandal w rodzinie księżnej Cambridge, Kate Middleton!
Biżuteria w stylu Kate Middleton – wiemy, gdzie ją kupić! Wygląda po królewsku, ale nie kosztuje fortuny!