Księżna Kate w 7 miesiącu ciąży - Styl gwiazd - Kate Middleton

Jak, żona księcia Williama ubiera się podczas ciąży #2?
Joanna Mroczkowska / 17.03.2015 09:41
Jak donosi brytyjska prasa, pod koniec kwietnia lub na początku maja na świat przyjdzie 2. dziecko księcia Williama i jego ukochanej Kate. Płeć książęcego potomka my być niespodzianką i przyszli rodzice trzymają cały kraj w zniecierpliwieniu. Jest  to również pożywka dla bukmacherów, którzy próbują odgadnąć imię dzidziusia.

Styl księżnej Kate w ciąży

Wielka Brytania kocha swoją rodzinę królewską, a my kochamy styl księżnej Kate. Najprawdopodobniej przyszła królowa Anglii od lat pokazuje, że ma dobry gust. Łączy drogie, designerskie ubrania z tymi z sieciówki i jest królową modowego recyklingu. Nie ma chyba na świecie gwiazdy, która tak często nosiłaby te same ubrania w najróżniejszych aranżacjach.

Tym razem skupiamy się na jej ciążowym stylu, który powinien posłużyć za inspiracje dla nie jednej, przyszłej mamy. Mimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z życia publicznego i niemal codziennie pojawia się na uroczystościach np. związanych z akcjami charytatywnymi. Księżna nosi się bardzo elegancko i z klasą. Proste płaszczyki i dziewczęce sukienki to opcja dla niejednej kobiety koło 30-stki.
 
ubrania księżnej Kate

Księżna Kate swój ciążowy brzuszek podkreśla pod płaszczykami z podwyższoną linią talii (od lewej Belulah, biały płaszcz Max Mara, sukienka Temperly London). Kate uwielbia również luźne sukienki, które ukrywają to i owo. Od lat wiadomo, że wspiera rodzime marki i najczęściej nosi ubrania i dodatki z metką brytyjskich marek i designerów. Jak oceniacie jej wygląd w 7 miesiącu ciąży?

Więcej mody w stylu księżnej Kate: