POLECAMY

Krupińska i Karpiel-Bułecka przygotowują się do chrztu Antosi

A kiedy ślub?
Krupińska i Karpiel-Bułecka przygotowują się do chrztu Antosi fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Nie są jeszcze małżeństwem, ale pewnie nie dowiemy się od nich o tym, czy planują ślub. Wiemy jednak, że będą chrzciny, a w nowym Party Paulina Krupińska zdradziła, że poświęca córce maksymalnie dużo czasu!

Kiedy Paulina Krupińska pojawiła się na wybiegu jako modelka wszyscy sądzili, że już zakończyła urlop macierzyński. Nic bardziej mylnego! Paulina nie zamierza tak prędko wracać do pracy na tzw. etacie. Jedynie od czasu do czasu będzie się pojawiać na wybiegu u zaprzyjaźnionych projektantów.

Teraz skupiam się głównie na córeczce i to zajmuje mi każdą wolną chwilę. Czasem udaje mi się wyrwać gdzieś na dwie, trzy godziny, ale tylko wtedy, kiedy Sebastian albo moja mama zajmują się w tym czasie Tosią. Tosia jest cudowna, wspaniale się rozwija, jest teraz na etapie tzw. świadomych uśmiechów. Rozpoznaje już nasze twarze i cieszy się, kiedy widzi swoją mamę lub tatę obok.

Paulina i Sebastian nie zatrudnili niani. Oboje stwierdzili, że nie potrzebują pomocy, bo sami świetnie sobie radzą, a nawet „przepychają się” o to, kto ma się zajmować małą. Poza tym nie chcą, żeby coś z rozwoju 4-miesięcznej Tosi im umknęło. Niebawem odbędzie się chrzest małej Antoniny - oczywiście ma już kupione ubranko w góralskim stylu!
Na podstawie dwutygodnika Party

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)