Paulina Krupińska jest w ciąży fot. ONS.pl

Zdjęcie dziecka Pauliny Krupińskiej

To zdjęcie z pewnością was wzruszy!
Edyta Liebert / 21.08.2015 10:26
Paulina Krupińska jest w ciąży fot. ONS.pl

Niebawem minie miesiąc od narodzin małej Antoniny, córeczki Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bulecki. Modelka podzieliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem z małą!

Widać od razu, że Krupińska zainwestowała w fotografa i zdecydowała się na profesjonalnie wykonane zdjęcia. Myślałyśmy, że jak na osobę, która walczy o swoją prywatność i nie pragnie rozgłosu, to wrzucenie fotki małej stópki czy rączki dziecka (co jest teraz bardzo modne), będzie absolutnym maksimum medialnego "ekshibicjonizmu". Jednak nie! Krupińska pokazała na Instagramie zdjęcie córeczki i wiemy na pewno: to jeden z najbardziej wzruszających widoków!

 

❗️❤️❗️ dziękujemy @fotosister to była przyjemność, oby częściej 😉

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paulina Krupinska (@pkrupinska)

Córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Mała Antonina ma dużo ciemnych włosów i łatwo dostrzec, że jak na noworodka jest już spora. Mama i córka mają się dobrze, ale początki nie były łatwe. Dlaczego? Przypominamy, że to była dziewczyna Sebastiana Karpiela-Bułecki, Kayah, udostępniła na swoim profilu na facebooku informację o tym, że Paulina Krupińska urodziła córkę. I choć Kayah nazwała siebie ciocią, to nie wiedziała wówczas, jak dziecko Krupińskiej i Karpiela-Bułecki ma na imię i wprowadziła wszystkich w błąd. Warto było?

Zobacz też: