Klara Lewandowska ćwiczy na siłowni - zdjęcie pokazała Anna Lewandowska fot. ONS.pl

Klara Lewandowska ćwiczy na siłowni - zdjęcie i wideo trafiły do sieci!

Córka Lewandowskich poznała już podstawy treningu! Klara pójdzie w ślady rodziców?
Marta Kosakowska / 22.03.2019 09:41
Klara Lewandowska ćwiczy na siłowni - zdjęcie pokazała Anna Lewandowska fot. ONS.pl

Klara Lewandowska niedługo skończy 2 lata. Córka Anny i Roberta Lewandowskich już przejawia zainteresowanie sportem. Na najnowszym filmiku, który pojawił się w internecie, widzimy, jak dwulatka... ćwiczy w towarzystwie swojej mamy.

Klara Lewandowska zostanie sportowcem? Już korzysta z rolera!

Klara Lewandowska od urodzenia towarzyszy mamie w treningach. Popularna trenerka i dietetyczka od dawna zabiera córkę na siłownię. Klara gościła na siłowni, kiedy była jeszcze niemowlęciem. Wówczas grzecznie spała w wózku, lecz te czasy już minęły!

Ciekawostki o dzieciach polskich gwiazd

Radosna dwulatka wyrosła i coraz chętniej kopiuje zachowania mamy. Klara od małego obserwuje, jak korzystać ze sprzętów i akcesoriów do ćwiczeń. Córka Lewandowskich doskonale wie już, jak używać z rolera. Najnowszy filmik pokazuje, jak dziewczynka roluje mięśnie dokładnie tak, jak robi to jej mama!

- Moją Klarcia już naśladuje mamę na treningach
- napisała Anna Lewandowska.

 

Training with the use of roller 🤳 @diet_training_by_ann I know at least a few reasons to use rollers! ➡️The first is the upcoming spring and the fact that the roller will help you to maximize the efficiency of each workout! ➡️My Klara is already imitating me 😍😍😍remember that Roller is a multifunctional tool to help with cellulite 😝 ____________________ Trening z ROLLEREM już w aplikacji🤳 @diet_training_by_ann ➡️Znam co najmniej kilka powodów, żeby używać rollerów! ➡️Pierwszy to nadchodząca wiosna i to, że roller maksymalizuje efektywność każdego treningu! ➡️A drugi to zabawa z córeczką. Moją Klarcia już naśladuje mamę na treningach 😍😍😍 ➡️Ah no i rollery to wielofunkcyjne narzędzie, które redukuje cellulit, którego tak bardzo nie lubimyyyy ;p _________________ #annalewandowska #workoutbyAnn #motivation #summershape #fit #sport #positive

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo z Klarą Lewandowska na siłowni podbiło serca internautów. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy ze słowami zachwytów. Komentujący nie mają wątpliwości, Klara pójdzie w ślady rodziców.

- Coś mi się wydaje, że rośnie nam nowa sportsmenka.
- Czy skorupka za młodu nasiąknie...
- Rośnie mała konkurencja!
- piszą fani.

Trening z dzieckiem to świetna forma zabawy i wspólnego spędzenia czasu. Brawo, Klara! Brawo, Ania! :)

Przeczytaj:
Klara Lewandowska to już duża dziewczynka - najnowsze zdjęcie
Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży? Jednoznaczny komentarz