Robert Lewandowski o porodzie żony fot. ONS.pl

Poród Anny Lewandowskiej był trudny. Robert Lewandowski zdradza szczegóły

Robert Lewandowskie zdradził, jak wyglądał moment przyjścia na świat córki Klary.
Marta Kosakowska / 20.03.2019 08:53
Robert Lewandowski o porodzie żony fot. ONS.pl

Klara Lewandowska, pierwsza córka Roberta i Anny Lewandowskich, niedługo skończy 2 lata. Dziewczynka przyszła na świat 4 maja 2017 roku. Piłkarz udzielił szczerego wywiadu, w którym wyznał, że narodziny córki były wspaniałym, ale też bardzo trudnym momentem w życiu jego i żony.

Robert Lewandowski o narodzinach córki Klary

Robert Lewandowski w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” opowiedział m.in. zmaganiach na boisku, drodze do sukcesu, a także życiu prywatnym. Jednym z wątków wywiadu było przyjście na świat córki Lewandowskich, Klary.

Robert Lewandowski towarzyszył żonie w czasie porodu. Ten czas opisuje jako piękny, lecz jednocześnie bardzo wyczerpujący.

- Bardzo chciałem być z Anią przy porodzie, z patrzeniem na krew nie mam problemu, bo na boisku wiele razy się jej naoglądałem. Ale fizycznie nie dawałem rady. Byłem niesamowicie zmęczony stojąc z boku, dlatego jestem pełen podziwu, że Ania to wytrzymała. Widziałem ten ból, najgorsza była moja niemoc, bezradność. Facet się stara, ale wie, że nic nie może zrobić. A kolejne godziny mijają, kobieta cierpi. Szczególnie gdy poród trwa tak długo...
- powiedział Robert Lewandowski.

Ćwiczenia – jak przygotować ciało do porodu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

True love ❤️ @_rl9 #catchthemoment❤️ Jestem wzruszona #familly #robertlewandowski #annlewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Poród Anny Lewandowskiej nie należał do łatwych. Kapitan polskiej kadry wyznał, że akcja trwała wiele godzin, a jego żona straciła dużo krwi.

- To wszystko trwało około 30 godzin. Poród był bardzo trudny, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej... Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi.

Anna i Robert Lewandowscy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Para chętnie dzieli się z fanami migawkami ze swojego życia prywatnego. Od 2 lat bohaterką ich profili jest również córeczka Klara. Internauci ją uwielbiają! Mimo popularności, małżonkowie do tej pory nie zdecydowali się na pokazanie twarzy dziecka.

Przeczytaj:
Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży? Jednoznaczny komentarz trenerki
Naturalne zdjęcie Lewandowskich z córką hitem Instagrama