Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży? Trenerka skomentowała plotki

Anna Lewandowska dementuje drugą ciążę fot. ONS
Anna Lewandowska zabrała głos w sprawie krążących w mediach plotek. Klara będzie miała rodzeństwo?
/ 27.12.2018 10:13
Anna Lewandowska dementuje drugą ciążę fot. ONS

Anna Lewandowska rzadko komentuje medialne doniesienia na swój temat. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. W rozmowie z portalem Party.pl została zapytana, czy plotki o jej drugiej ciąży są prawdziwe. Odpowiedź trenerki nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Anna Lewandowska w drugiej ciąży?

Doniesienia o tym, że Anna Lewandowska może spodziewać się drugiego dziecka, pojawiły się w mediach na początku grudnia. Źródłem domysłów była stylizacja trenerki z imprezy świątecznej Bayernu Monachium, klubu w którym gra Robert Lewandowski.

To był rok po znakiem baby boom! Te gwiazdy zostały mamami w 2018 roku

Żona piłkarza na tę okazję wybrała czerwoną, luźną sukienkę, która nieco marszczyła się w okolicy brzucha. To wystarczyło, by portale plotkarskie ogłosiły drugą ciążę Anny Lewandowskiej. Czy miały rację?

- Już oficjalnie napisałam to w komentarzach. Nie. Dajmy spokój, bo to jest bardzo prywatna rzecz. Zawsze, zarówno przy pierwszej ciąży, jak i przy kolejnej - bo nie jestem - będę prosiła, by tę prywatność zachować. (...) To, że sukienka oversize'owa ułożyła się tak czy inaczej... Nie, nie jestem w ciąży
- powiedziała Anna Lewandowska w rozmowie z Party.pl.

 

Christmas Party 🎄 @fcbayern #munchen #robertlewandowski #annlewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

No cóż, oznacza to, że radośnie ogłoszona nowina, nie miała wiele wspólnego z prawdą.

Lewandowscy planują powiększenie rodziny?

Nie oznacza to jednak, że Anna i Robert Lewandowscy nie chcą mieć więcej dzieci. Przeciwnie - w wywiadach zawsze podkreślają, że marzą o dużej familii. Piłkarz i jego żona są bardzo rodzinni, cenią sobie tradycyjne wartości.

Mamy fajną córkę, sprawia nam wiele radości. Mam nadzieję, że rodzina w przyszłości się powiększy, ale na pytanie kiedy trudno jest odpowiedzieć
- powiedział Robert Lewandowski w rozmowie z RDC.

Tegoroczne święta Lewandowscy spędzili w Polsce w swoim domu na Mazurach, gdzie spotkali się z liczną rodziną, by wspólnie celebrować Boże Narodzenie. Na wspólnym świętowaniu nie mogło zabraknąć Klary, córki Anny i Roberta Lewandowskich. Córka pary ma już 1,5 roku. Na razie nie zostanie starszą siostrą, lecz w przyszłości... kto wie! ;)

Przeczytaj:
„Zrobienie selfie z 1,5 roczniakiem to sztuka!”. Naturalne zdjęcie rodziny Lewandowskich hitem sieci
Tyle pieniędzy za takie buty dla dziecka? Anna Lewandowska nie oszczędza na Klarze

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA