Julia Wieniawa o związku z Nikodemem Rozbickim: „Pali się w budynku, kiedy się kłócimy”

Para odbyła właśnie długą podróż po Europie, która zdecydowanie ich do siebie zbliżyła. Wieniawa wyznała jednak, że, jak w każdym związku, im także zdarzają się intensywne konflikty.
/ 22.09.2021 17:07

Po związkach z Antkiem Królikowskim i Baronem, Julia Wieniawa odnalazła szczęście w ramionach Nikodema Rozbickiego, z którym spotykała się już także wcześniej. Para, którą łączy już kilkuletnia relacja, zdaje się tworzyć zgodny i harmonijny związek. Niemniej, zdarzają się też kłótnie...

Julia Wieniawa szczerze o swoim związku

Gwiazdorska para prowadzi wyjątkowo intensywny tryb życia, dlatego Julia i Nikodem zdecydowali się wyjechać na wakacje dwa razy: najpierw na Mykonos w celu naładowania baterii i wypoczęcia, a później w samochodową trasę po całej Europie. Jak taka wyprawa wpłynęła na ich związek?

– Chcieliśmy poznać się w różnych okolicznościach. Myślę, że test jest zdany, mam nadzieję, że z mojej strony też – oznajmiła Wieniawa.

Młoda aktorka stwierdziła jednak, że na udany związek nie ma żadnej recepty i w każdej relacji zdarzają się ciężkie momenty, które po prostu trzeba przepracować.

– Komunikacja. Zawsze, jak coś nie pasuje, trzeba o tym powiedzieć. My po prostu jesteśmy ze sobą szczerzy – wyznała gwiazda.

Zapytana o to, czy zdarzają im się z Nikodemem sprzeczki, celebrytka oznajmiła szczerze, że tak.

– Wiadomo. My obydwoje mamy mocne charaktery, więc czasem pali się w budynku, jak się kłócimy, ale nie jest to częste – zdradziła.

Trzymacie kciuki za tę parę?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki