POLECAMY

Joanna Liszowska urodziła!

Dziecko aktorki urodziło się trzynastego w piątek. To pechowo czy szczęśliwie?
Joanna Liszowska urodziła!

Joanna Liszowska została niedawno mamą. Urodziła córeczkę. Wspólnie z mężem Szwedem - Olą Serneke nadali jej imię - Emma. Ładnie? Zarówno mama, jak i dziecko czują się dobrze. Gratulujemy!

Czy będzie sesja z córeczką w magazynach kolorowych? Czas pokaże.

Joanna Patrycja Liszowska (ur. 12 grudnia 1978 w Krakowie) ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Debiutowała w roli Anny I w "Siedmiu grzechach głównych" w reż. J. Wiśniewskiego na scenie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.

Występowała na scenie Teatru Starego i STU w Krakowie oraz Operetki Krakowskiej, Teatru Komedia, Studio Buffo oraz Ateneum w Warszawie. W 2009 roku występowała na deskach Teatru Komedia.

Zobacz także: Nergal i Mozil – to męska przyjaźń?

Aktorka, zwana przez przyjaciół pieszczotliwie Liszką, ma w swoim dorobku także role musicalowe, m.in. główna rola Roxie Hart w musicalu Chicago w reż. K. Jasińskiego, Panna Tutli Putli i Romeo i Julia w reż. J. Józefowicza, w spektaklu muzycznym "Człowiek z La Manchy" w reż. S. Zajączkowskiego oraz "Vichr" - multimedialnym widowisku muzycznym, produkcji polsko-czesko-słowackiej w reż. J. Stańka.

Dla szerokiej publiczności znana jest jednak bardziej z programów telewizyjnych, produkcji serialowych i show "Taniec z Gwiazdami".

Zobacz także: Piotr Adamczyk znowu singlem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
kobieto jak ty wyglądasz !!!!!!???córka niech rośnie na dużą i zdrową!papapapapapaPAPAPAPAPA!
/7 lat temu
Co ona ma na głowie i co to za bluzka!!!!!!!