Anna Czartoryska i Piotr Adamczyk, fot. MWmedia

Piotr Adamczyk znowu singlem

Słynna aktorska para, Anna Czartoryska (27) i Piotr Adamczyk (39), rozstała się po dwóch latach związku. Zapewne ku uciesze fanek aktora lub fanów aktorki. Jak to się odbyło?
/ 26.09.2016 14:22
Anna Czartoryska i Piotr Adamczyk, fot. MWmedia

A było jak w bajce... Ona księżniczka z pochodzenia, On - wspaniały aktor, restaurator, producent, amant... Para oficjalnie pokazała się po raz pierwszy w 2009 roku na Balu Przymierza Rodzin i od tego czasu była niemal nierozłączna. Anna wprowadziła się do kawalerki Piotra, która jak sam opowiada, nie należy do najbardziej uporządkowanych. Bywali wspólnie na warszawskich salonach i urządzali przejażdżki rowerowe ulicami miasta.

Uchodzili za bardzo dobraną i kochającą się parę. Jednak od czasu do czasu Piotr Adamczyk w wywiadach dawał sygnały świadczące o tym, że nie spieszno mu do ślubu. "Nakręca mnie najbardziej to co nowe. To jest jakaś cecha wrodzona. Można mówić: dlatego, ze jestem mężczyzna; dlatego, że... Po prostu taki jestem. Zachwycam się nowym światem, nowa przestrzenią, nowymi obszarami, nowa dziedzina, człowiekiem i zawsze z takiego zachwytu coś wielkiego zostaje".

Zobacz także: Szapołowska kontra Englert

Anna zaś niedawno wyznała: "To, co dziś jest dla mnie ważne i wydaje się pewna baza mojego świata, za dwa dni może lec w gruzach. Może się zdarzyć, e za dwa lata będę miała zupełnie nowa bazę, dużo trwalszą, dużo solidniejszą, choć zbudowana na tych zgliszczach".

Oboje pokazują się teraz na salonach z innymi osobami towarzyszącymi - z własnymi matkami. A swoją drogą to jakiś nowy trend - zabrać mamę na event. Ciekawe czy się rozwinie jeszcze bardziej? Leonardo Di Caprio i Collin Farrel (już nie nasz) od dawna stosowali ten zabieg, wiec jak zwykle podpatrujemy największych?

Zobacz także: Co reklamuje Faye Dunaway?

Jedyne co jest dobre w tym rozstaniu to chyba fakt, że nastąpiło po cichu i z klasą. Trzymamy kciuki za oboje i ich nowe drogi życiowe.