Nergal i Mozil, fot. MWmedia

Nergal i Mozil – to męska przyjaźń?

To właściwie całkiem pozytywna plotka i takie najbardziej lubimy. Nergal jest teraz widywany w towarzystwie Czesława. Czy to jest przyjaźń, czy to jest... coś innego?
/ 07.05.2011 23:15
Nergal i Mozil, fot. MWmedia

Nergal i Mozil poznali się pięć lat temu w Kopenhadze, po koncercie Behemota i od tamtej pory się przyjaźnią. Nadal spotykają się w ustronnych knajpkach czy kawiarniach i rozmawiają o wszystkim. Gdy Nergal poznał Czesława mówił, że z pewnością zrobi karierę w Polsce i nie mylił się. Do tej pory podczas tras koncertowych Nergal relaksował się przy muzyce Czesława.

Obaj muzycy nagrali wspólnie także piosenkę pod tytułem "Dziewczyna z branży", w której charakterystyczna ostatnia strofa kojarzy się wszystkim z aktualnym rozstaniem Nergala z Dodą.

Czesława można było za to zobaczyć nawet w programie "X-Factor" w czapce z logiem "Behemoth". Nikt jednak nie przypuszczał, że to prawdziwa fascynacja muzyczna, a jedynie może jakaś prowokacja czy też bardziej żart.

Zobacz także: Piotr Adamczyk znowu singlem

Zobacz także: Szapołowska kontra Englert

Tekst wspólnie zaśpiewanej piosenki "Leć tam, gdzie miłość głaszcze cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość twą trwonią"" ma w kontekście ostatnich wydarzen w zyciu Adama wymiar niemal metafizyczny, ale czy odnosi się do realnej sytuacji, jak sugeruje dwutygodnik "Show"? Tak czy inaczej kibicujemy męskiej przyjaźni obu panów. Oby przetrwała dłużej.