ciężarna Joanna Krupa w nagiej sesji zdjęciowej fot. ONS.pl

Joanna Krupa pozuje nago w 26. tygodniu ciąży

Joanna Krupa znowu zachwyca ciążową figurą. Jej naga sesja ciążowa to naprawdę przepiękne zdjęcia. Fanki również są zachwycone: „wyglądasz zjawiskowo!”
Urszula Wilczkowska / 27.08.2019 13:50
ciężarna Joanna Krupa w nagiej sesji zdjęciowej fot. ONS.pl

Joanna Krupa zachwyciła fanów przepiękną, ale i bardzo intymną sesją zdjęciową. Topmodelka zdecydowała się na nagą sesję zdjęciową... w 26. tygodniu ciąży. Jesteśmy zachwycone!

Nie jest to pierwsza naga sesja Joanny Krupy. Wszyscy pamiętamy kontrowersyjne nagie zdjęcie z krzyżem i różańcem, które promowało akcję fundacji PETA. Z upływem lat modelka zdecydowanie mniej szokuje, ale nadal bardzo aktywnie wspiera działania na rzecz zwierząt. Nie zrezygnowała też z odważnych sesji zdjęciowych.

Naga ciążowa sesja Joanny Krupy

Wiele mam chce upamiętnić okres ciąży i decyduje się na ciążowe sesje. Niektóre z nich idą o krok dalej i postanawiają pokazać swój ciążowy brzuszek w pełnej okazałości. Joanna Krupa nie jest jedyną modelką, która pozowała nago w ciąży. W podobnych sesjach widziałyśmy też Demi Moore, Claudię Schiffer oraz Nataszę Urbańską.

Ciąża zdecydowania służy Joannie Krupie. Na zdjęciu wygląda naprawdę kwitnąco. Sama przyznaje, że zawsze marzyła o takiej sesji. I pokazała, jak wygląda na zdjęciach bez obróbki w photoshopie!

Zawsze marzyłam, żeby zrobić taka sesje podczas ciąży. Wiedziałam, że jest tylko jedna osoba, która może ją zrobić i jest to właśnie Marlena! Nawet przed photoshop zdjęcia wyglądają pięknie! To zdjęcie jest właśnie przed obróbką. Dziękuję
- pisze pod zdjęciem Joanna Krupa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Zdjęcie, które Joanna Krupa pokazała na Instagramie, to okładka najnowszego numeru magazynu Wprost. Jak sama pisze, nie wyobrażała sobie tej sesji z innym fotografem niż z Marleną Bielińską, znaną z pięknych zdjęć gwiazd. Fotografowała już między innymi Magdę Mołek, Annę Dereszowską i Maję Ostaszewską.

Fanki zastanawiają się, jaki jest sekret ciążowej figury modelki, która na zdjęciu jest w 26. tygodniu ciąży. Joanna Krupa zdradziła już, jakich kosmetyków używa na delikatną skórę brzucha. Odpowiednie nawilżanie to podstawa podczas pielęgnacji, jeśli chcesz zapobiec rozstępom. Aktywność fizyczna, nawet w postaci spacerów, też z pewnością pomoże w utrzymaniu sylwetki.

Zobacz też:
Sara Boruc pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie. Wygląda świetnie!
Wiemy, co córki Małgorzaty Sochy odziedziczyły po mamie. Jest czego zazdrościć