ciężarna Joanna Krupa w nagiej sesji zdjęciowej fot. ONS.pl

Ciężarna Joanna Krupa pokazała się nago! „Zawsze marzyłam, żeby zrobić taką sesję”

Joanna Krupa znowu zachwyca ciążową figurą. Jej naga sesja ciążowa to naprawdę przepiękne zdjęcia. Fanki również są zachwycone: „wyglądasz zjawiskowo!”
/ 27.08.2019 10:39
ciężarna Joanna Krupa w nagiej sesji zdjęciowej fot. ONS.pl

Joanna Krupa zachwyciła fanów przepiękną, ale i bardzo intymną sesją zdjęciową. Topmodelka zdecydowała się na nagą sesję zdjęciową... w 26. tygodniu ciąży. Jesteśmy zachwycone!

Nie jest to pierwsza naga sesja Joanny Krupy. Wszyscy pamiętamy kontrowersyjne nagie zdjęcie z krzyżem i różańcem, które promowało akcję fundacji PETA. Z upływem lat modelka zdecydowanie mniej szokuje, ale nadal bardzo aktywnie wspiera działania na rzecz zwierząt. Nie zrezygnowała też z odważnych sesji zdjęciowych.

Naga ciążowa sesja Joanny Krupy

Wiele mam chce upamiętnić okres ciąży i decyduje się na ciążowe sesje. Niektóre z nich idą o krok dalej i postanawiają pokazać swój ciążowy brzuszek w pełnej okazałości. Joanna Krupa nie jest jedyną modelką, która pozowała nago w ciąży. W podobnych sesjach widziałyśmy też Demi Moore, Claudię Schiffer oraz Nataszę Urbańską.

Ciąża zdecydowania służy Joannie Krupie. Na zdjęciu wygląda naprawdę kwitnąco. Sama przyznaje, że zawsze marzyła o takiej sesji. I pokazała, jak wygląda na zdjęciach bez obróbki w photoshopie!

Zawsze marzyłam, żeby zrobić taka sesje podczas ciąży. Wiedziałam, że jest tylko jedna osoba, która może ją zrobić i jest to właśnie Marlena! Nawet przed photoshop zdjęcia wyglądają pięknie! To zdjęcie jest właśnie przed obróbką. Dziękuję
- pisze pod zdjęciem Joanna Krupa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Zdjęcie, które Joanna Krupa pokazała na Instagramie, to okładka najnowszego numeru magazynu Wprost. Jak sama pisze, nie wyobrażała sobie tej sesji z innym fotografem niż z Marleną Bielińską, znaną z pięknych zdjęć gwiazd. Fotografowała już między innymi Magdę Mołek, Annę Dereszowską i Maję Ostaszewską.

Fanki zastanawiają się, jaki jest sekret ciążowej figury modelki, która na zdjęciu jest w 26. tygodniu ciąży. Joanna Krupa zdradziła już, jakich kosmetyków używa na delikatną skórę brzucha. Odpowiednie nawilżanie to podstawa podczas pielęgnacji, jeśli chcesz zapobiec rozstępom. Aktywność fizyczna, nawet w postaci spacerów, też z pewnością pomoże w utrzymaniu sylwetki.

Zobacz też:
Sara Boruc pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie. Wygląda świetnie!
Wiemy, co córki Małgorzaty Sochy odziedziczyły po mamie. Jest czego zazdrościć

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/29.08.2019 10:26
Nie zjawiskowo tylko paskudnie. Obrzydliwy lans na ciązy - dlaczego Krupa uparła się robić 'karierę' w Polsce mieszkając w USA? Niech w USA robi!