Sara Boruc pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie

Sara Boruc pokazała brzuch po ciąży fot. ONS.pl
Sara Boruc dodała przesłodkie zdjęcie ze swoim synkiem! Naszą uwagę zwrócił jednak jej płaski brzuch. Aż nie chce się wierzyć, że trzy miesiące temu urodziła!
Urszula Wilczkowska / 22.08.2019 14:18
Sara Boruc pokazała brzuch po ciąży fot. ONS.pl

Odzyskanie dawnej figury po ciąży to sprawa, która wielu przyszłym mamom spędza sen z powiek. Niektórym kobietom udaje się to w kilka tygodni, a inne próbują zrzucić przybrane w ciąży kilogramy nawet miesiącami. Sara Boruc, żona piłkarza reprezentacji Polski, pokazała swój brzuch zaledwie trzy miesiące po porodzie. Fanki nie mogą wyjść z podziwu!

Jak wygląda brzuch Sary Boruc po porodzie?

Sara Boruc trzy miesiące po ciąży prezentuje się nieziemsko! Zgrabna figura, piękny uśmiech i... płaski brzuch. Czemu zawdzięcza tak szybki powrót do formy? Przypominamy, że była to nie pierwsza, ale trzecia ciąża piosenkarki.

Jak sama pisze, wszystko to zasługa regularnych treningów, z których nie zrezygnowała aż do 6 miesiąca ciąży. W ostatnim trymestrze postawiła na długie spacery, rozciąganie się i lekkie ćwiczenia na orbitreku. Podkreśla jednak, że treningi w ciąży są tylko dla tych mam, które ćwiczyły już wcześniej.

Sara Boruc przyznaje, że pomocny w powrocie do szczupłej sylwetki był też elastyczny pas ściągający, który zaczęła nosić już trzeciego dnia po porodzie. Taki pas stabilizuje kręgosłup oraz pomaga mięśniom wrócić na swoje miejsce.

Trzeba przyznać, że metody gwiazdy faktycznie działają! Sara Boruc prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Na zdjęciu z synkiem wygląda na piękną, zadbaną, ale przede wszystkim bardzo szczęśliwą mamę!

Ty też możesz pomóc swojej skórze

W tym wymagającym okresie warto zadbać też o odpowiednią pielęgnację. Odpowiednie kosmetyki, które dogłębnie nawilżą skórę twojego brzuszka, z pewnością pomogą w walce z powstawaniem rozstępów. Pamiętaj jednak, że takie kosmetyki muszą być bezpieczne dla ciebie i twojego dziecka.

Zobacz też:
Dziecięce ikony mody? To najlepiej ubrane dzieci polskich gwiazd!
Małgorzata Socha pokazała córeczki. Wiemy, co odziedziczyły po mamie!