Małgorzata Socha pokazała zdjęcie córek. Wyglądają jak mama?

Małgorzata Socha pokazała córki fot. ONS.pl
Małgorzata Socha często dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia. Tym razem naszą uwagę przykuł jeden szczegół. To coś, co jej córki odziedziczyły po mamie!
Urszula Wilczkowska / 28.08.2019 16:48
Małgorzata Socha pokazała córki fot. ONS.pl

Małgorzata Socha do niedawna jeszcze bardzo pilnowała prywatności swoich dzieci. Po urodzeniu prawie rocznego już trzeciego dziecka - Stasia - coraz częściej pokazuje swoją gromadkę pociech.

Trzeba przyznać, że robi to nadal wyjątkowo dyskretnie. Rzadko kiedy pokazuje wprost twarze córek i syna. Mimo to prowadzi jeden z naszych ulubionych rodzinnych profili na Instagramie!

Czy córki Małgorzaty Sochy są do niej podobne?

To zdjęcie córek aktorki jest przesłodkie! Fani również nie szczędzą zachwytów. Szczególnie nad młodszą pociechą Sochy, Basią, która śladem starszej siostry postanowiła też chodzić z plecakiem... i to dwa razy większym od siebie!

My zwróciłyśmy uwagę na jeszcze jedną rzecz. Chodzi o włosy dziewczynek, które wyglądają zupełnie jak u ich mamy!

Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci: 6-letniej Zosi, 2,5-letniej Basi oraz rocznego Stasia. Aż nie chce się wierzyć, że najstarsza córka aktorki już wybiera się do szkoły!

Uwadze fanów nie umknął jeszcze jeden zabawny szczegół. Chociaż jej córki są całkowicie gotowe na podbój szkolnych korytarzy, to w ich stylizacji zabrakło... butów! Nie minęło wiele czasu, zanim wytknięto to w komentarzach. Aktorka miała jednak na te zarzuty zgrabną, żartobliwą odpowiedź.

Wiejska szkoła, do pierwszych mrozów dadzą radę... ale plecaki są!
- odpisała na jeden z komentarzy Małgorzata Socha.

Pamiętaj, że plecak swojego dziecka warto zaopatrzyć w butelkę na wodę - najlepiej taką z wymiennym filtrem, aby w każdym momencie mogło bezpiecznie się z niej napić. Dzięki temu nie tylko będzie mogło pić zalecaną ilość wody, ale przede wszystkim wyrobi sobie zdrowe nawyki!

Butelka z filtrem DAFI
fot. materiały prasowe

Zobacz też:
Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie bez makijażu. Piękna, szczęśliwa mama!
Dlaczego Agnieszka Kaczorowska nie pokaże twarzy córki? Znamy odpowiedź aktorki