Jest już zwiastun nowego sezonu „Rolnik szuka żony”. Serca mężczyzn może skraść ta piękna rolniczka…

W Niedzielę Wielkanocną poznaliśmy potencjalnych uczestników najnowszej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Kim są?
Urszula Wilczkowska / 01.04.2021 11:50

Widzowie musieli czekać na poznanie nowych uczestników „Rolnik szuka żony” cały rok, ale na nową edycję programu przyjdzie im jeszcze poczekać kolejne pół. Telewizja Polsat pokazała jednak w Niedzielę Wielkanocną zerowy odcinek serii, w którym poznaliśmy potencjalnych kandydatów do szukania miłości.

Wśród rolników, którzy będą walczyć o udział w najnowszym sezonie, znalazła się nie jedna, ale aż dwie kobiety. Jak zauważyli już widzowie, szczególnie jedna z nich może zawrócić panom w głowach...

Kim są uczestnicy nowej edycji „Rolnik szuka żony”?

28-letnia Kamila już po pierwszym odcinku zdobyła sobie miano najpiękniejszej uczestniczki wszystkich dotychczasowych serii. Rolniczka studiowała rachunkowość, a obecnie zajmuje się uprawą pieczarek. Bardzo marzy o założeniu rodziny, najlepiej z nieco starszym, wysokim blondynem o rozbrajającym uśmiechu.

O udział w programie walczy też 56-letnia Elżbieta, właścicielka ekologicznej plantacji truskawek oraz mama trójki dzieci. Ta rolniczka ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa, dlatego szczęście i bezpieczeństwo są dla niej w związku obowiązkowe. Jej idealny kandydat to wysoki mężczyzna o nienagannych manierach.

Wśród panów w tej edycji znalazł się między innymi 23-letni Kamil, pasjonat rolnictwa, który uprawia zboże i hoduje krowy. Interesuje się zabytkową motoryzacją, a swój związek chce tworzyć przede wszystkim w oparciu o wzajemne zaufanie. O udział w programie zawalczy też 26-letni Stanisław, który pomimo młodego wieku już jest właścicielem bardzo okazałego, bo aż 300-hektarowego gospodarstwa. W przeszłości był zaręczony, jednak ślub niestety się nie odbył. W programie poszukuje prawdziwej miłości i jak sam mówi, nie przeszkadzają mu poprzednie małżeństwa potencjalnych partnerek, jednak wolałby kogoś z czystą kartą.

To też może cię zainteresować:
Marta z „Rolnik szuka żony” zaliczyła wpadkę z wybielaniem zębów. Co się stało?
Jak wygląda casting do programu „Rolnik szuka żony”? Uczestnik zdradza ważne informacje
Czemu Ania i Jakub z „Rolnik szuka żony” rozstali się po programie? Ania musiała mierzyć się z przykrymi komentarzami