Marta z „Rolnik szuka żony” zaliczyła wpadkę z wybielaniem zębów. Co się stało?

Marta, którą widzowie poznali w siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony”, postanowiła poeksperymentować z domowym wybielaniem zębów. Co z tego wynikło?
Urszula Wilczkowska / 19.02.2021 07:18

Domowe eksperymenty z urodą mają różne skutki. Czasem farbowanie włosów wyjdzie nie tak, jak powinno, innym razem regulacja brwi pozostawia wiele do życzenia... Marta, która wzięła udział w 7. edycji programu „Rolnik szuka żony” postanowiła śladem wielu osób, w tym gwiazd wybielić zęby w domu.

Obecnie bierze udział w tanecznym programie „Dance Dance Dance”, więc to logiczne, że chce prezentować się jak najlepiej. Zamiast pięknego, promiennego uśmiechu, który miało dać jej domowe wybielanie zębów, zaliczyła jednak sporą wpadkę!

Marta z „Rolnik szuka żony” podzieliła się efektami wybielania zębów

Całą sytuację pokazał na Instagramie wybranek uczestniczki, Paweł. Marta postawiła na specjalną farbkę do wybielania, która miała zapewnić jej olśniewającą metamorfozę. Okazało się jednak, że efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania, ale wyglądał wprost karykaturalnie.

Trzeba przyznać, że chociaż ta sytuacja mogłaby spędzić sen z powiek wielu osobom, Marta po raz kolejny pokazała, że ma dystans do siebie i zdrowe poczucie humoru. Jej śmiech jest naprawdę zaraźliwy! Trzymamy kciuki, by preparat naprawdę dało się zmyć... 

Na treningi do programu „Dance Dance Dance” para nie ma już wiele czasu. Początkowo Paweł i Marta odmówili wzięcia udziału w show TVP. Zmienili jednak zdanie, więc przygotować muszą się znacznie szybciej niż wiele innych par - w końcu nagrania ruszają już w marcu.

To też może cię zainteresować:
Bardowscy z „Rolnik szuka żony” zdradzili, do jakiej piosenki tańczyli na weselu. Ich pierwszy taniec nie obył się bez wpadki…
Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony” znaleźli dietę idealną? Chudną, a nie odmawiają sobie przyjemności
Jak wygląda casting do programu „Rolnik szuka żony”? Uczestnik zdradza ważne informacje