Jarosław Bieniuk o byciu samotnym ojcem fot. ONS.pl

Jarosław Bieniuk o tym, jak radzi sobie po śmierci Anny Przybylskiej

Samotne ojcostwo to wyzwanie...
Edyta Liebert / 15.04.2016 08:57
Jarosław Bieniuk o byciu samotnym ojcem fot. ONS.pl

W 2014 roku, w wieku 36 lat przez chorobę nowotworową odeszła wspaniała aktorka, Anna Przybylska. Osierociła 3 dzieci: Oliwkę, Szymona i Jana. Teraz zajmuje się nimi Jarosław Bieniuk. Jak sobie radzi jako samotny ojciec?


Ekskluzywny wywiad pojawił się telewizji śniadaniowej DDTVN. Jarosław Bieniuk zmierzył się z przykrą rzeczywistością i stratą, a choć wiedział, że musi być przygotowany na odejście Anny Przybylskiej, to jednak trudno było mu przeogranizować swoje życie i samotnie podjąć się wychowywania dzieci.

Nie wolno zapominać o tym, że jestem przede wszystkim tatą. Spoczywa na moich barkach obowiązek wychowywania trójki ukochanych szkrabów. Nie jest to proste. Trzeba połączyć szkołę, zajęcia dodatkowe, opiekę, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa. Nie mogę pracować na cały etat. Mam świadomość tego, że muszę wracać do domu i opiekować się dziećmi, po prostu z nimi być.


To nie lada wyzwanie dla ojca, kiedy dodatkowo jest się popularnym i na celowniku mediów. Każdy ruch Jarosława Bieniuka jest obserwowany przez prasę i telewizję. Emerytowany piłkarz wrzucił niedawno uroczą fotkę, która wskazuje, że Bieniuk radzi sobie świetnie jako tata na pełny etat.

ONS.pl
 

Zobacz także: