Jarosław BieniukJarosław Bieniuk pokazał synów fot. ONS.pl

Jarosław Bieniuk pochwalił się synami

Jest tatą na medal!
Edyta Liebert / 24.02.2016 12:15
Jarosław BieniukJarosław Bieniuk pokazał synów fot. ONS.pl

Jarosław Bieniuk rzadko publikuje zdjęcia z życia prywatnego. Nie szuka rozgłosu ani współczucia, tylko robi swoje. Ostatnio jednak udostępnił fotkę, która z pewnością i jego bardzo rozczula.

Samotny tata Oliwii, Janka i Szymona z pewnością jest dumny z tego, że jego pociechy trzymają się razem. I to dosłownie! Na Instagramie Jarosława Bieniuka pojawiło się zdjęcie chłopców, którzy trzymają się za ręce. To nie jest przecież częsty widok, by 10-latek i 5-latek okazywali sobie braterską czułość, zamiast urządzać bójki. Choć i tych pewnie nie brakuje, ale same powiedzcie - chyba warto było uwiecznić ten moment, prawda?

Screen Instagram

Jarosław Bieniuk pochwalił się synami

Piłkarz jest świetnym tatą i znajomi z jego otoczenia są pod dużym wrażeniem, jak dobrze radzi sobie z nastoletnią córką Oliwią i 2 małych rozrabiaków. O Bieniuku jest ostatnio nieco głośniej za sprawą realizacji i spełnienia ostatniej woli Anny Przybylskiej. Piękny gest - przekazanie pieniędzy na rzecz hospicjum - miał miejsce na początku lutego tego roku. Bieniuk spełnił ostatnią wolę ukochanej i wraz ze swoim klubem Lechia Gdańsk przekazał 50 tysięcy złotych na hospicjum im. ks. E. Dutkiewicz w Gdańsku.

Zobacz także: