Ida Nowakowska skomentowała odejście Marzeny Rogalskiej z TVP. „Nikt się tego nie spodziewał”

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP było szokiem nie tylko dla widzów, ale i innych dziennikarzy pracujących w stacji. Jak zareagowała na nie Ida Nowakowska?
Urszula Wilczkowska / 02.03.2021 08:40

Pod koniec lutego Marzena Rogalska poinformowała fanów na swoim Instagramie, że po 12 latach współpracy zdecydowała się odejść z Telewizji Polskiej. Dziennikarka była jedną z najbardziej lubianych prowadzących programu „Pytanie na Śniadanie”, tym bardziej jej odejście było dla niektórych ogromnym szokiem.

O swojej decyzji Marzena Rogalska poinformowała po Strajku Mediów i jak napisała, ten dzień był najtrudniejszym dniem w całej jej karierze. Jak zareagowali na to inni dziennikarze stacji?

Ida Nowakowska skomentowała odejście Marzeny Rogalskiej z TVP

Ida Nowakowska zdradziła, że nikt tak naprawdę nie spodziewał się, że Marzena Rogalska postanowi zakończyć współpracę z telewizją. Jak jednak mówi dziennikarka, chociaż prowadzący „Pytania na Śniadanie” tworzą jedną rodzinę, tak naprawdę rzadko kiedy spotykają się ze sobą na planie, przez co nie miała wielu okazji, by pogawędzić podczas nagrań.

Wszystko przez to, że prowadzący mają przypisane dni, kiedy występują w śniadaniowym programie. Gdy jedni więc pracują, inni mają w tym czasie wolne.

Dziennikarka mówi jednak wprost, że Marzena Rogalska jest wyjątkową osobą, którą wszyscy zawsze cenili za jej poczucie humoru i profesjonalizm. Przyznaje też, że będzie jej brakować na planie telewizji, jednak show-biznes ma to do siebie, że zawsze można spotkać się lub minąć przy okazji branżowych imprez.

To też może cię zainteresować:
Jak zmieniły się uczestniczki „Hotel Paradise”? Marietta była kiedyś blondynką, a Ania zoperowała nos
Syn Grażyny Wolszczak nie poszedł w ślady rodziców. Czy boi się medialnego szumu?
Paulina Krupińska zaliczyła wpadkę na żywo w „Dzień dobry TVN”! Co się stało?