Gwiazdy na premierze "Sztuki kochania"

Olśniewająca Boczarska, ekstrawagancka Sadowska i inne gwiazdy na premierze "Sztuki kochania"
Edyta Liebert / 25.01.2017 12:15

24 stycznia miała miejsce premiera "Sztuki kochania" z udziałem gwiazd. Zachwycił nas look Magdaleny Boczarskiej, która wcieliła się w rolę rewolucjonistki, Michaliny Wisłockiej. Wyglądała jak rusałka!

Przypominamy, że "Sztuka kochania" to film o życiu Michaliny Wisłockiej, wybitnej polskiej seksuolożki - jej książka odmieniła życie seksualne Polaków, a jej biografia posłużyła jako materiał do filmu w reżyserii Marii Sadowskiej.


"Serce mają wszyscy, a cipkę tylko połowa społeczeństwa". Maria Sadowska o seksie, kobietach i o tym, jak Michalina Wisłocka zmieniła jej związek

Życie Michaliny Wisłockiej to splot tak barwnych, a zarazem tragicznych wydarzeń, że aż trudno uwierzyć, że wydarzyło się naprawdę. Na premierze nie zabrakło gwiazd: pojawili się m.in. Agnieszka i Piotr Woźniakowie Starakowie, Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk, Danuta Stenka, Anna Dereszowska, Piotr Adamczyk, Dorota Gardias, Kamilla Baar.

Muzykę do filmu napisał Radzimir Dębski, współproducentem jest Piotr Woźniak-Starak. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy na premierze "Sztuki kochania"!


Nie tylko „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Sześć polskich filmów biograficznych, które warto zobaczyć!

Redakcja poleca

REKLAMA