Gwiazdy, które wybieliły skórę

Gwiazdy, które się wybieliły, gwiazdy, które rozjaśniły skórę fot. ONS.pl/kolaż polki.pl
Nie tylko ona wstydzi się swojej ciemnej karnacji! Jest jeszcze Beyonce, J.Lo...
Edyta Liebert / 12.04.2016 06:20
Gwiazdy, które się wybieliły, gwiazdy, które rozjaśniły skórę fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Wybielanie skóry przez gwiazdy? Temat możliwe, że jest już wam znany. Od czasów Michaela Jacksona nie zdziwią nas już wszelkie zabiegi, mające na celu poprawienie rysów twarzy i koloru skóry na bardziej europejski. Skompletowałyśmy fotki aktualne i te sprzed lat. Aparatu fotograficznego nie oszukasz!

Gwiazdy wybielają skórę

Jak można rozjaśnić cerę? To pytanie zadają sobie osoby z przebarwieniami, a nie Brazylijki, Barbadoski czy generalnie - latynoski. Ich urok polega na ciemnym kolorze cery i wyraźnych, mocno zarysowanych rysach. Od kilku lat jednak można zaobserwować, że piosenkarkom zmieniają się kolory skóry, ciała, włosy robią się jaśniejsze, a nosy szczuplejsze. Przypadek? O nie.

Beyonce wybieliła skórę

Na pierwszy ogień idzie uwielbiana przez miliony Beyonce. Na zdjęciu poniżej widzicie aktualne zdjęcie zestawione z fotkami sprzed ok 13 lat. Widzicie różnicę w kolorze skóry? Jest naprawdę ogromna.

ONS.pl/kolaż polki.pl

Rihanna i jej nowy kolor skóry

Trzeba przyznać, że ta utalentowana Barbadoska jest mistrzynią metamorfoz. Uwielbia szaleć z kolorami na głowie, a nie każdy pamięta ją w młodzieńczym wydaniu. Teraz powiedziałybyśmy, że nie przypomina samej siebie. Efekt wybielenia skóry i korekcji rysów twarzy jest powalający.

ONS.pl/kolaż polki.pl

Jennifer Lopez wstydzi się swojego pochodzenia?

Niegdyś niechętnie wypowiadała się w ojczystym języku hiszpańskim (jej rodzina pochodzi z Portoryko,m choć sama Lopez przyszła na świat w Nowym Jorku). Miała kręcone, ciemnoczekoladowe włosy i ciemny kolor cery. Z czasem stała się blondynką, nawet jej oczy nabrały jaśniejszej barwy, a skóra - pozostawiamy to waszej ocenie.

ONS.pl/kolaż polki.pl

Nicki Minaj i jej blada twarz

To żadna nowość. Nicki Minaj od kilku lat jest... bielsza. Sukcesywnie rozjaśnia skórę twarzy oraz ciała. Ba, raperka stosowała nawet makijaż, który wyszczuplał optycznie jej nos i zmieniał rysy twarzy na bardziej "europejskie". Jej okładka w jednym z popularnych magazynów, kiedy pojawiła się w blondzie niczym skandynawska gwiazda, wzbudziła duże poruszenie. Co sprawia, że gwiazdy chcą wybielać swoją skórę?

ONS.pl/kolaż polki.pl

Zobacz:

Weronika Rosati chce zostać mamą Gwiazdy, które są ofiarami botosku Co się stało z twarzą Joanny Racewicz?

Redakcja poleca

REKLAMA