Co się stało z Joanną Racewicz? To już nie ta sama... twarz

Jeszcze kilka lat temu wyglądała naturalnie. A teraz?

Genialna dziennikarka, mistrzyni słowa i bezkompromisowa reporterka - tak o Joannie Racewicz mówią znajomi z branży. A media plotkarskie? Cóż, częściej śledzą jej poczynania na polu medycyny estetycznej, bowiem dziennikarka chyba należy już do ofiar botoksu. A może się mylimy? Zobacz!

Joanna Racewicz na gali magazynu dla kobiet

42-letnia Dziennikarka zagościła na imprezie zatytułowanej "Róże Gali" w zmysłowej, podkreślającej kształty sukni do ziemi. Wszystko było idealnie, ale... Joanna Racewicz chyba zasiedziała się w na fotelu w klinice medycyny estetycznej!

By dowieść, że Joanna Racewicz zbyt często odwiedza specjalistę od zabiegów odmładzających, w galerii umieściłyśmy też kilka zdjęć sprzed paru lat. Kiedyś była niepodważalnie piękną kobietą - wielu sympatyków pozazdrościłoby jej szlachetnych rysów i delikatnej cery. Pytamy zatem, po co zabiegi wypełniające zmarszczki, które "paraliżują" twarz znanej gospodyni programów informacyjnych? Jesteśmy przekonane, że widzowie tęsknią za dawną, profesjonalną i naturalnie piękną Joanną Racewicz...

Zapraszamy do galerii

Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/rok temu
co ona z siebie zrobiła...... taka fajna przedtem babka była , to męka patrząc na nią
/2 lata temu
Jej twarz chyba zaraz wybuchnie, wyglada jak chomik, slepa jest czy lustra w domu nie ma ?????? Wtf
/2 lata temu
Jej twarz zaraz chyba wybuchnie, wtf???? Ślepa jest czy co?
POKAŻ KOMENTARZE (2)