Przejrzyj ranking 10 NAJPIĘKNIEJSZYCH kobiet świata

Nie chodzi tylko o urodę! Zgadzasz się z wyborem?
Edyta Liebert / 30.11.2015 12:36

Z rankingami dotyczącycmi urody bywa różnie - jest z ich sporo, bo estetyka, uroda i piękno ma wiele twarzy i różne oblicza. Ten ranking jest inny - z pewnością kojarzycie kobiety, które znalazły się w 10 najpiękniejszych kobiet 2015 roku i to m.in. jest jeden z kluczy doboru kandydatek!

W XXI wieku temat piękna kobiecego ciała nabył nowych, bardziej rozbudowanych definicji. Być piękną kobietą nie zawsze jest jednoznaczne z byciem... pięknym człowiekiem. Wydaje się to być niejasne, ale spieszymy z tłumaczeniem: w naszym rankingu najpiękniejszych kobiet świata 2015 roku znajdziecie nazwiska kobiet, które są piękne nie tylko zewnętrzenie, ale i wewnętrznie.

Najpiękniejsze kobiety świata 2015

Kogo mamy na myśli? Oczywiście ambasadorkę dobrej woli Angelinę Jolie czy inteligentną i walczącą o prawa kobiet, wykorzystując w dobrej wierze swoją popularność, Emmę Watson. W zestawieniu znalazły się też celebrytki, których "wartość rynkowa' sięga miliardów dolarów, artystki, które są na szczycie czy skromne, ale bardzo utalentowane aktorki, które mają poukładane w głowie. Zobaczcie same!

Redakcja poleca

REKLAMA