Gwiazdy, które mają nieślubne dzieci

13 celebrytów, którzy migali się od swojego ojcostwa lub... byli go nieświadomi!
Edyta Liebert / 19.06.2015 06:24

Można stworzyć ranking najseksowniejszych tatusiów Hollywood, którzy czule i troskliwie opiekują się pociechami. Jednakże jest też to ciemne "tacierzyństwo" - to niespodziewane lub to... niechciane.

Znanych ojców można na jednym wdechu wymienić kilkunastu. Sławni tatusiowie często chwalą się swoimi pociechami na premierach, pokazach czy imprezach. Na każdego przychodzi czas! Pierwsze "wielkie wyjścia" dzieci znanych osobistości są ściśle obserwowane i skrupulatnie odnotowywane. Media pamiętają debiuty maluchów, nastolatków, czy dorosłych kobiet. Nie tak dawno pisałyśmy o pierwszym wyjściu córki Magdy Gessler bez towarzystwa mamy, na którym zaprezentowała nogi w całej okazałości i wprawiła niektórych w osłupienie.

Gwiazdy, które mają nieślubne dzieci

Celebryci na ogół nie chcą zdradzać intymnych szczegółów swojego życia - to niestety raczej kobiety uzewnętrzniają swoje emocje i dzielą doświadczeniami. Dlatego niejednokrotnie opnia publiczna była w szoku z powodu ojcostwa któregoś z aktorów. Jaskrawym przykładem jest Hugh Grant, który przez wiele lat uchodził za bezdzietnego samotnika, a tu... niespodzianka! Tego typu zaskoczeń uzbierałyśmy więcej. Przeczytajcie, którzy ojcowie są gotowi opiekować się swoimi pociechami, a których... ojcostwo kompletnie przytłoczyło.

Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)