Butik Violi Piekut - gwiazdy na otwarciu

Pojawiła się nawet mama Roberta Lewandowskiego i przystojny syn Doroty Stalińskiej!
Edyta Liebert / 16.04.2015 09:26

15 kwietnia w Warszawie odbyło się otwarcie nowego atelier Violi Piekut, która pomimo afery związanej z jej projektami, wciąż cieszy się przyjaźnią i uznaniem gwiazd.

Nie tak dawno rozpętała się prawdziwa burza związana z projektami ulubienicy polskich celebrytek, dlatego sądzono, że notowania Piekut znacznie spadną. Na otwarciu nowego butiku na warszawskiej Pradze nie zabrakło znanych gwiazd, ale dużym rozczarowaniem był fakt, że na horyzoncie nie pojawiły się osobistości ze świata mody. Czy to skutek afery związanej z zarzutami kopiowania projektów zagranicznych kreatorów mody przez Piekut?

Kto pojawił się na otwarciu?

Nie zabrakło oczywiście ambasadorki marki, Joanny Jabłczyńskiej oraz Agnieszki Popielewicz, która prywatnie przyjaźni się z projektanktą. Piekut niejednokrotnie ubierała także Dorotę Gardias, Katarzynę Skrzynecką czy Katarzynę Glinkę, dlatego celebrytki chętnie przystały na zaproszenie. Dużym zaskoczeniem była obecność Iwony Lewandowskiej, mamy najlepszego polskiego napastnika, Roberta Lewandowskiego oraz modela, Pawła Stalińskiego, który pojawił się w towarzystwie pięknej blondynki. Zobaczcie, jak prezentowały się polskie gwiazdy - większość z nich zdecydowanie poczuła już wiosnę!

Zobacz też: