POLECAMY

Garner i Affleck walczą o małżeństwo? Te zdjęcia dają nadzieję

Dadzą sobie drugą szansę?
Garner i Affleck walczą o małżeństwo? Te zdjęcia dają nadzieję fot. ONS.pl

To, jak trudno przekreślić przeszło dekadę wspólnego życia, doskonale ukazuje przykład Jenifer Garner i Bena Afflecka. Aktorzy oficjalnie nie są już razem, ale... spędzili razem święta. Co to oznacza?

Ostatnie miesiące są wyjątkowo trudne dla obojga. Początkowo to Jennifer Garner znalazła się w ogniu współczujących pytań i listów. Domniemywano, że winą Afflecka jest to, że aktorka jest nieszczęśliwa. Okazało się, że w ich związku coś psuło się od lat. To 3. dziecko miało być remedium na problemy małżeńskie, jednak jedynie spowolniło proces rozstania.

Co się dzieje z Garner? Wygląda bardzo źle

Garner i Affleck spędzili razem święta

Po dłuższym czasie w mediach pojawiły się informacje, że Ben Affleck miał romans z opiekunką własnych dzieci, której nawet wynajmował luksusowy apartament. Jednak sama aktorka podkreślała, że wina leży po obu stronach, a Affleck jest miłością jej życia. Najwidoczniej trudno jest jej się pogodzić z obecną sytuacją, bo małżonkowie próbują naprawić uszkodzone relacje. W styczniu Affleck razem z Garner udali się na 5. z kolei terapię małżeńską i rozpoczęli pracę nad "odzyskaniem zaufania". A w święta...Affleck z żoną oraz dziećmi został przyłapany przez fotografów podczas wizyty w kościele! Czy to daje nadzieję na to, że para ponownie się zejdzie?

 

Sunday (March 27, 2016). 😍❤👪 #JenniferGarner #BenAffleck #VioletAffleck #SeraphinaAffleck #SamuelAffleck #family #muchlove #easter #church

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jennifer Anne Garner (@mrsaffleck)

Więcej:

Affleck i Garner na romantycznym spacerze Ben Affleck to tata na medal? Zobacz urocze fotki Garner bez makijażu na spacerze z córką. Podobna?
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)