POLECAMY

Ben Affleck zdradzał Jennifer Garner z... nianią ich dzieci?!

Aktor nie przyznaje się do winy, choć ta 28-letnia dziewczyna jest niebywale piękna. Zobacz!
Ben Affleck zdradzał Jennifer Garner z... nianią ich dzieci?! fot. ONS.pl

Dla środowiska Hollywood i fanów aktorskiej pary szokiem była wiadomość o ich rozstaniu. Separacja? Nie, Affleck i Garner ogłosili, że się rozwodzą. Dlaczego? Okazuje się, że Affleck zapomniał o byciu wiernym swojej  żonie.

Doniesienia o zdradzie Afflecka pojawiły się kilka dni temu. Prasa co i rusz ujawnia szczegóły na temat okoliczności rozstania Bena Afflecka i Jennifer Garner. Czy to możliwe, że Affleck miał romans z nianią ich trojga dzieci? Jak podaje Us Weekly, to wlaśnie niewierność Afflecka i jego skłonności do używek pbezpośrednio przyczyniły się do rozpadu małżeństwa aktorów.

Jak podają zagraniczne media, Ben Affleck i 28-letnia Christine Ouzounian, niania 3 dzieci pary, mieli się ku sobie od dłuższego czasu. Znajomy byłej niani poinformował prasę, że niania byla pod ogromnym wrażeniem Afflecka, często spotykała się z nim bez dzieci, a między nimi dało wyczuć się chemię. Garner zwolniła Ouzounian, gdy odkryła, że coś jest na rzeczy między nią a jej własnym mężem.

Koniec małżeństwa Garner i Afflecka

Podobno mimo zwolnienia niani przez Garner, ta wciąż nachodzi jej męża. Jak podała prasie, "to prawdziwa miłość" i Affleck okazuje jej sympatię. Aktor kategorycznie odmawia dłuższego komentarza w tej - jego zdaniem - absurdalnej kwestii. Jego menadżer zdementował plotki:

To "śmieciowy news". Ta historia to kompletne bzdury i same kłamstwa. Tabloidy nie powinny, podając się na anonimowe źródła, niszczyć spokoju rodziny przechodzącej przez trudny okres.

Pytanie, czy tą "bzdurą" jest dalsze utrzymywanie kontaktów Afflecka z nianią, czy wspomniania wcześniej zdrada.

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)