Collin Farrell, Alicja Bachleda-Curuś fot. ONS.pl

Farell Bachleda Curuś związek

Czy Farrell zrozumiał swój błąd?
Joanna Szczepaniak / 14.08.2014 15:59
Collin Farrell, Alicja Bachleda-Curuś fot. ONS.pl
Pojawiły się plotki, że Collin Farrell chce wrócić do Alicji. Aktorka związała się z nim w 2008 roku i rozstała się 3 lata później. W 2009 roku urodził się ich syn Tadeusz Farrell. Niestety mimo długiego związku i wspólnego dziecka Farrell porzucił polską gwiazdę. Czy teraz chce się zrehabilitować?

Collin Farrell chce wrócić do Alicji Bachledy-Curuś

Irlandzki gwiazdor chce ponownie zamieszkać z Bachledą-Curuś. Powodem jego decyzji ma być dobro dziecko, ale czy faktycznie tylko to? Farrell znany jest ze swojej niepokornej natury i z pewnością nie będzie mu łatwo przyznać się do popełnionego błędu. Co ciekawe, polska aktorka mieszka w lokum zakupionym przez Farrella i zgodziła się na wspólne mieszkanie, ale udostępniła mu tylko pokój gościnny. Aktualnie Alicja spotyka się z bogatym Piotrem Woźniakiem-Starakiem i jest z nim szczęśliwa, możliwe, że nawet planuję stabilizację z nowym chłopakiem. Czyżby Farell przestraszył się, że stracił byłą dziewczynę na zawsze?

- Zawsze gdy w jej życiu pojawia się ktoś w miarę poważny, jej relacje z Colinem natychmiast nabierają rumieńców - ujawnia w rozmowie z tygodnikiem Rewia osoba z otoczenia aktorki - Tak jakby wyczuwał, że może stracić ją i Henry'ego. 

 

Więcej: