Ewa Bilan-Stoch dostała pracę w telewizji! Czym będzie się zajmować żona skoczka?

Ciekawe, czemu zmieniła zdanie, co do bycia „osobą medialną”...
Edyta Liebert / 18.01.2018 13:11
Ewa Bilan-Stoch fot. ONS.pl

Ewa Bilan-Stoch zaskarbiła sobie uwagę skromnością i ciepłym usposobieniem. Stacja Eurosport wyczuła, że żona skoczka może świetnie sprawdzić się w roli prezenterki i dostała pracę w telewizji! Co będzie robić?

Ewa Bilan-Stoch do niedawna była tylko żoną skoczka. Rzadko towarzyszyła mu na imprezach, a raczej - rzadko chciała być widziana. Skromna i naturalna góralka nie marzyła o świetle fleszy. Widzowie dostrzegli jej potencjał gdy ta odbierała nagrodę w imieniu męża na Gali Mistrzów Sportu.

Żona Stocha przyćmiła Lewandowską?

Sytuacja zmieniła się na korzyść pięknej Ewy. Jeszcze do niedawna deklarowała, że woli „normalne życie wśród lokalnej społeczności”, czym przecież ujęła fanów. Według najnowszych doniesień, Ewa Bilan-Stoch będzie prowadziła transmisję z zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczangu (Korea Południowa). Jej przygoda potrwa od 9 do 25 lutego, ale nie wiadomo, czy żona skoczka nie poczuje się na tyle pewnie, by kontynuować pracę. Relację będzie można oglądać na kanale Eurosport. Materiał ma zawierać treści lifestyle'owe opowiadające o zwyczajach o historii i miejsca.

Materiały z pogranicza sportu i lifestyle'u przybliżą igrzyska olimpijskie szerszej publiczności. Chcemy docierać także do młodszych widzów, dlatego dajemy możliwość śledzenia transmisji w każdym miejscu i o każdej porze za pośrednictwem Eurosport Playera. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii pokażemy kibicom całą, wspaniałą otoczkę największej imprezy sportowej na świecie
- poinformował Adam Widomski, dyrektor programowy Eurosportu.

Anna Lewandowska na Balu Mistrzów Sportu wyglądała OBŁĘDNIE! Zgadzacie się z nami?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)