Ewa Bilan-Stoch czy Anna Lewandowska? Która wyglądała lepiej na Balu Mistrzów Sportu?

Zagłosujcie w naszej sondzie!

Wczoraj wieczorem odbył się Bal Mistrzów Sportu! Podczas tej imprezy poznaliśmy Najlepszego Sportowca 2017 roku. Tym razem nagroda trafiła do Kamila Stocha, ale tuż za nim uplasował się Robert Lewandowski. Niestety żaden z nich nie mógł pojawić się na imprezie, a nagrody w ich imieniu odebrały piękne żony.

Anna Lewandowska jest dobrze znana szerszej publiczności, ale Ewa Bilan-Stoch bardzo rzadko pojawia się publicznie. A szkoda, bo to naprawdę piękna kobieta, która do tego ma wyczucie stylu i klasę.

Ewy Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu

Żona Kamila Stocha wybrała stylizację, która wyraźnie nawiązuje do tradycyjnego stroju góralskiego. Białą haftowaną koszulę z rękawami 3/4 zestawiła z tiulową spódnicą maksi. Całość dopełniały masywne czerwone korale i kopertówka w tym samym stylu. 

Oglądając zdjęcia z Gali Mistrzów Sportu, mimowolnie porównujemy stylizacje Ewy Bilan-Stoch i Anny Lewandowskiej. Która z nich wyglądała lepiej? Koniecznie zagłosujcie w naszej sondzie! 

Anna Lewandowska na Balu Mistrzów Sportu wyglądała OBŁĘDNIE! Zgadzacie się z nami?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (13)
/rok temu
Obydwie do kitu fuu...
/rok temu
Pani Ewa wygrywa zdecydowanie wygląda naturalnie, Pani Anna wygląda sztucznie jest po prostu zrobiona
/rok temu
Pani Ewa fajny pomysł bez przesady jak cała reszta towarzystwa Lewandowska to już stare i nie modne i do tego ten przyklejony zacięty uśmiech .
POKAŻ KOMENTARZE (10)