Dorota Gardias rozstala się z partnerem fot. ONS.pl

Dorota Gardias rozstała się z partnerem - powód rozstania

Czy powodem jej rozstania z Bukowieckim była inna kobieta?
Edyta Liebert / 30.04.2015 06:15
Dorota Gardias rozstala się z partnerem fot. ONS.pl

Jeszcze rok temu Dorota Gardias twierdziła, że znalazła miłość, o jakiej marzyła. Po 3 latach jednak rozstała się w przyjaźni z Piotrem Bukowieckim.

"Zawsze brakowało mi pewności, że jestem dla mężczyzny najważniejsza, że w trudnej sytuacji on za mną stanie. A Piotrowi ufam bezgranicznie, jestem go pewna. (...) Jest męski, życiowo mądry"- tak mówiła o ojcu swojej córeczki, Piotrze Bukowieckim. Dziś te słowa są już nieaktualne, bo para się rozstała – tuż przed Wielkanocą Piotr zabrał wszystkie swoje rzeczy i wyprowadził się z mieszkania Doroty. 33-letnia śliczna prezenterka nie chce zdradzić, co było przyczyną rozpadu związku, to w mediach pojawia się wiele plotek na ten temat. Najpopularniejsza głosi, że Bukowiecki wrócił do byłej żony, aktorki Karoliny Rosińskiej, z którą ma dwoje dzieci. Ile w tym prawdy?

ONS.pl

"Ta trzecia"?

Nie jest tajemnicą, że choć Piotr rozwiódł się z Karoliną Rosińską, to miał z nią dobre kontakty i często się z nią widywał. Niektórzy opowiadali nawet, że relacje między byłymi małżonkami były zażyłe i mogło to być powodem rozpadu związku Gardias. Czy to prawda? Nie! Nie rozstali się przez inną kobietę, a Dorota na pewno nie przyłapała Piotra na zdradzie. Prawda jest taka, że już od roku przeżywali kryzys. Decyzję o zakończeniu związku podjęła Dorota. Tuż po wyprowadzce Piotra zabrała córeczkę Hanię na kilka dni do swoich rodziców, mając na względzie dobro córki. To nieprawda, że Gardias chce założyć byłemu narzeczonemu sprawę o alimenty, bo w tej kwestii już dawno się dogadali.
Na podstawie Party/ Magdalena Jabłońska-Borowik 

Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/12.07.2015 23:04
Ja też widuję nowego fagasa GARDIAS. Lekko tłuściutki z wielkimi cyckami blondynek o pustym spojrzeniu! Nie wiem czy skladać kondolencje, czy gratulować wyboru.
/15.05.2015 20:34
Szkoda, ze nikt nie napisze o prawdziwej przyczynie rozpadu zwiazku z Piotrem, czyli fakcie, ze Dorka nowego fagasa w audi poznała! Juz ich widuję na warszawskim Wilanowie, zrobie zdjątko i podeślę!