Dorota Gardias fot. ONS.pl

Dorota Gardias rozstała się z partnerem - związek Piotr Bukowiecki

Chcą utrzymywać przyjacielskie relacje ze względu na dobro córki,
Edyta Liebert / 13.04.2015 12:59
Dorota Gardias fot. ONS.pl

Niektórzy sądzili, że informacje o rozpadzie związku Doroty Gardias i Piotra Bukowieckiego to tylko plotki, ale prezenterka potwierdziła te doniesienia i skomentowała je na wizji w programie "Dzień dobry TVN".

W niedzielny poranek pogodynka odniosła się do komentarzy odnośnie do związku z ojcem jej córki, Hani. Para była w związku przez 3 lata, od 2012 roku. Gardias ma już na koncie jeden rozwód, dlatego nie chciała ponownie wychodzić za mąż, co oficjalnie i otwarcie deklarowała. Jak widać i wolny związek nie zdał egzaminu. Gdy w 2013 roku przyszła na świat ich córka, Hania, para nie posiadała się z radości. To 3 dziecko Bukowieckiego, który ma za sobą rozwód z aktorką, Karoliną Rosińską (ma z nią 2 dzieci). Dorota Gardias będzie samotnie wychowywać córkę, ale oczywiście z pomocą byłego partnera. Co mogło być powodem rozstania? Tego pogodynka nie chce zdradzać. Ograniczyła się do skomentowania swojego położenia na wizji.

Jesteśmy spokojnymi, kulturalnymi, dojrzałymi ludźmi, więc się rozstaliśmy grzecznie i po cichu. Mam teraz więcej obowiązków. Jestem mamą z dzieckiem, z pracą, która jest bardzo czasochłonna. Mam bardzo dużo wyzwań, ale zawsze byłam twardą babką. Staram się myśleć pozytywnie. Mam wspaniałą córkę, która jest moim numerem jeden i to ona jest najważniejsza. To dla niej będę się starać.

 

ONS.pl

Dorota Gardias - samotną matką?

Podczas emisji śniadaniowego programu dało się zaobserwować, że prezenterka mocno przeżywa rozpad związku z Bukowieckim: od 2 miesięcy próbuje na nowo ułożyć sobie plan na życie i wyraźnie podkreśliła, że jest dobrej myśli, a mała Hania jest dla niej najważniejsza.

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/20.06.2015 16:06
chodż do mnie dorotko.... targałbym Cię jak reksio szynkę.... będziesz miała ze mną jak w niebie a nie z jakimiś palantami się tylko borykasz....
/03.05.2015 12:17
kudy,naszym???do gwiazd,toz to zurlandia, co obchodzi jakies dziecko zapowiadaczki z t.v pelno tych dzieci.....kazde z innym.......