Doda o występie w „Barze”: „Nie interesowała mnie ani wygrana ani nowe znajomości”

Doda, szczerze wyznała, dlaczego przed laty wzięła udział w reality show „Bar”.
/ 26.07.2021 15:26

Młodsze pokolenie fanów Dody może o tym nie pamiętać, ale artystka przed laty była gwiazdą reality show, które wypromowało także sławną niegdyś Agnieszkę (dziś już Maję) Frykowską znaną jako „Frytka”.

Po latach wokalistka ujawnia, dlaczego zdecydowała się na udział w programie.

Doda o udziale w „Barze”

W jednym z ostatnich wywiadów Doda została zapytana o swoją przygodę z reality show. Choć wiele osób wyśmiewało udział Rabczewskiej w programie, tak naprawdę osiągnęła ona dokładnie to, co sobie zaplanowała.

Ja do tego podeszłam jako do misji. Miałam misję wypromować zespół i siebie. Wykorzystać reality show jako trampolinę do sławy i kariery. Nic więcej mnie nie interesowało, ani wygrana tego reality show, ani nowe znajomości, ani tym bardziej jakieś głupoty tam na miejscu - opowiedziała Doda.

I faktycznie, równocześnie z udziałem Dody w programie miała miejsce premiera pierwszego albumu zespołu Virgin, a grupa zyskała rozgłos, który sprawił, że zarówno wokalistka, jak i wszyscy muzycy, trafili na czołówki list przebojów.

Po debiutanckim albumie „Virgin”, 2 lata później zespół wydał krążek „Bimbo”, na którym znajdował się (do dziś kultowy) singiel „Dżaga”. Po trzecim albumie zespół zawiesił działalność, a Rabczewska postanowiła rozpocząć solową karierę. W 2016 roku grupa ponownie się zeszła, aby nagrać razem jeszcze jedną płytę.

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki

Tagi: Doda