Doda o Klarze Lewandowskiej

Co jeszcze powiedziała gwiazda, która jawnie przyznaje, że nie chce mieć dzieci?
Edyta Liebert / 08.05.2017 11:14

Nie milkną serwisy internetowe, portale, prasa czy telewizja. Odkąd na świat przyszła Klara Lewandowska, zaczęła się era prawdziwego szaleństwa. Gwiazdy, m.in. Doda wyznały, co myślą o tym boomie na dziecko Lewandowskich!

Niewiarygodne, ale prawdziwe, Klara Lewandowska ma już konto na Instagramie

Doda o Klarze Lewandowskiej

Piosenkarka, która sama przyznaje w wywiadach, ze nie wyobraża sobie (póki co) siebie w roli matki, zabrała jednak głos w sprawie "polskiego royal baby" i uznała, że cała atencja wokół tematu jednego noworodka jest krzywdząca.

Nie rozumiem dlaczego jedno dziecko ma być lepsze od drugiego, dla mnie wszystkie są royal baby.
- wyznała.

Musimy przyznać, że Doda zaskoczyła nas tym wyznaniem. Co jeszcze powiedziała? Artystka przyznała, że cieszy się, że Lewandowscy jedynie podzielili się z fanami radosną wieścią. Nie robią afery wokół każdego zdjęcia: stópki, pępka, paznokcia. Rozsądnie podchodzą do dawkowania takich zdjęć czy informacji. Według danych, w ciągu niecałych 24 godzin od opublikowania na facebookowej stronie Roberta Lewandowskiego posta informującego o tym, że został ojcem, zdobył on ponad 400 tysięcy interakcji. By osiągnąć taki wynik, reklamodawca musiałby wydać pół miliona złotych (dane NapoleonCat).

To oni najprawdopodobniej będą rodzicami chrzestnymi córki Lewandowskich

Tylko, że Lewandowscy nie potrzebują reklamy i nie chcą zarabiać na swoim rodzicielstwie w ten sposób. Ale patrząc po projektach, w jakich uczestniczy "mama Anna Lewandowska", możemy się spodziewać się, że na płycie z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży się nie skończy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/09.05.2017 20:55
Jak najbardziej popieram Dodę! To co się dzieje to jest chore.,, 0" szacunku dla takich ludzi nie potrafią nawet odrobinę prywatności zapewnić sobie a już tym bardziej dziecku! Nawet największe Gwiazdy się tak nie Lansują,wstyd. Lewandowscy!!!
/09.05.2017 15:47
Dobrze doda to skomentowała kazde dziecko jest royal bebe nie tylko lewandowskich ich dziecko niczym nie rózni sie od innych prócz nazwiska które nosi!!!