Klara Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna Lewandowska fot. Screen instagram

Klara Lewandowska ma już konto na Instagramie

Jakie zdjęcia się tam pojawiają?
/ 18.05.2017 13:09
Klara Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna Lewandowska fot. Screen instagram

Ma jeden dzień, a na jej temat powstały setki artykułów, jej zdjęcie było udostępniane przez tysiące serwisów, fanów, "lajkowane". Klara Lewandowska to nasze polskie Royal Baby i mamy kolejny dowód, że internet oszalał.

Córka Lewandowskich ma już konto na Instagramie. Z całego świata spływają gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców. Para będzie mogła odpocząć od różnych plotek związanych ze stanem zdrowia Ani i w spokoju cieszyć się urodzinami córki.

Jak Robert Lewandowski chce wychować córkę?

Klara Lewandowska ma już konto na Instagramie

Oczywiste jest, że profil założyli fani Roberta i Anny Lewandowskich. Pytanie tylko, po co? Jakie zdjęcia są zamieszczane na Instagramie... noworodka?!

O dziwo, kiedy wejdziemy na profil Klary Lewandowskiej, naszym oczom ukażą się dziesiątki fotek jej rodziców - romantyczne, wyjazdowe, z przyjaciółmi i znajomymi. Zdjęcia udostępniane przez Annę Lewandowską z okresu ciąży, jak również przerobione fotki z adnotacjami, serduszkami, dopiskami...

Nie brakuje też zdjęć z sesji Lewandowskich, które były publikowane w prasie. Romantycznych, przywołujących miłosne wspomnienia. Instagram Klary Lewandowskiej to przekrój historii związku Anny i Roberta Lewandowskich - zapewne w przyszłości będą pojawiać się kolejne zdjęcia, a fanów tylko będzie przybywać...

8 dowodów na to, że Lewandowski będzie świentym tatą!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/05.05.2017 22:22
Czyta wiadomości i na nie już też odpisuje?