Polska telewizja pokaże relację ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Znamy szczegóły!

Królewski ślub już w sobotę 19 maja 2018 roku. Czy będzie transmitowany przez polską telewizję? W jakich godzinach i na jakim kanale?
Marta Kosakowska / 5 miesięcy temu
Polska telewizja pokaże relację ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Znamy szczegóły! fot. ONS

Czy ślub Harry'ego i Meghan będzie w telewizji? - to pytanie zadają sobie polscy wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej. Ceremonia zaślubin brytyjskiego księcia z amerykańską aktorką bez wątpienia będzie wydarzeniem historycznym. Czy Polacy będą mogli oglądać ślub pary na żywo? Czy polskie stacje będą transmitować uroczystość?

Ślub Harry'ego i Meghan w telewizji - gdzie i o której oglądać?

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbędzie się 19 maja 2018 roku w kaplicy św. Jerzego na Zamku Windsor. Ceremonia zaplanowana jest na godzinę 12:00 lokalnego czasu (13:00 czasu polskiego). O godzinie 13:00 (14:00 naszego czasu) świeżo upieczeni małżonkowie odbędą przejażdżkę po okolicy Zamku Windsor. Uroczystość ma potrwać około 2 godzin.

Ślub będzie transmitowany przez stacje telewizyjne z całego świata. Pokażą go również polskie kanały. Ceremonię będzie można oglądać na antenie TVP1. Program poświęcony królewskiemu ślubowi rozpocznie się już o godzinie 11:40.

Ślub Harry'ego i Meghan pokaże również telewizja Metro. Stacja również rozpocznie program wcześniej, bo już o godzinie 11:00.

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami! Poznaj najważniejsze fakty o royal wedding

Transmisję ślubu Harry'ego i Meghan będzie można oglądać również na antenie TVN24. Stacja przygotowuje z tej okazji program specjalny.

Więcej o royal wedding:
Książę Harry i Meghan Markle są spokrewnieni! Jak to możliwe?Meghan Markle odchudza księcia Harry'ego przed ślubem! Są efekty?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)