Chodakowska na liście najbogatszych Polek

„Od 30-metrowej kawalerki na Żoliborzu, po 360 m2 na Mokotowie".
Małgorzata Machnicka / 26.09.2017 10:18

Najsłynniejsza polska trenerka fitnessu w tym roku zadebiutowała na liście 50 najbogatszych Polek. Z majątkiem szacowanym na 49 mln złotych Ewa Chodakowska zajęła 47. miejsce w zestawieniu przygotowywanym przez tygodnik "Wprost". Na pierwszym miejscu zestawienia uplasowała się Dominika Kulczyk z 7,7 miliarda złotych na koncie.

Ewa Chodakowska motywuje do działania!

Obecnie, najpopularniejsza trenerka Polek ma rzeszę fanów, która (mamy wrażenie) powiększa się z każdym dniem. Każda z nas zna przynajmniej jedną osobę, której udało się zrzucić nadprogramowe kilogramy właśnie dzięki niej. Jej poradnikowe książki i płyty DVD z ćwiczeniami wyprzedają się błyskawicznie! Ciężka praca i wieloletnie wyrzeczenia wreszcie się opłaciły.

Dieta Ewy Chodakowskiej na 7 dni!

 

Odkąd wprowadziliśmy się do naszego mieszkania, czytam często w wiadomościach prywatnych.. w komentarzach, "Ewka, pokaz jak mieszkasz" .. Część z Was, pyta z czystej ciekawości, część szuka inspiracji.. Na początku miałam opory.. w końcu to mój dom.. w końcu powinnam coś zostawić dla siebie.. jest jakaś granica.. Z drugiej strony, SKORO TO MÓJ DOM i tutaj jestem około 6 miesięcy w roku, to chce się czuć w nim swobodnie.. Mój dom to tez miejsce mojej pracy, a ze pracuje w social mediach, to nie powinnam się szczypać.. Przecież od samego początku pokazuje Ci jak żyje.. od 30 metrowej kawalerki na Żoliborzu, po 360 M kw na Mokotowie.. Dlaczego mam się czaić z czymś na co razem z mężem zapracowaliśmy.. Jak wygląda mój domek? Tak ❤️ Zdarzyło mi się wrzucić kilka fotek po drodze.. mniej oczywistych i tu oczywiście masa pytań.. a skąd sofa... fotel... krzesło.. stół 😬😬 Z jednej strony nie planowałam robić nikomu reklamy, bo zapłaciłam za swoje meble.. z drugiej strony, dlaczego mam nie napisać skoro ktos pyta.. przecież jak koleżanka pyta to odpowiadam 😅😅 Większość rzeczy zamówiłam z @atelier_mesmetric ... od pół roku tutaj mieszkamy, każda rzecz sprawdza się znakomicie... Samo mieszkanie pomagała mi urządzać @agataknorowska .. Kobieta - zjawisko!! Postawiłyśmy na włoską klasykę.. minimalizm, proste formy i pare kolorowych akcentów jak widoczny na zdjęciu @paulbikart ❤️ Gdyby nie Agata, nie wiedziałabym, w co ręce włożyć, bo na rynku rzeczy jest milion.. W tej samej cenie można wystawić spektakl kiczu lub zrobić coś prostego, co przetrwa niejeden sezon.. Resztę zostawiam do Twojej oceny ❤️ #home #homesweethome #zieta #dixon #baxter #meridiani #sergemouille

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)