Ewa Chodakowska fot. ONS

Ewa Chodakowska poprowadzi Pytanie na Śniadanie

Przed Ewą Chodakowską zupełnie nowe wyzwanie! Kiedy debiut trenerki w "Pytaniu na Śniadanie"?
Marta Kosakowska / 09.04.2018 12:54
Ewa Chodakowska fot. ONS

Ewa Chodakowska zostanie prowadzącą "Pytania na Śniadanie"! Najpopularniejsza trenerka w Polsce już wkrótce będzie miała okazję, żeby sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Ale bez obaw! Ewa Chodakowska nie zamierza się przekwalifikować. Gwiazda fitnessu poinformowała o nowym wyzwaniu na swoim oficjalnym profilu.

Z PRZYSPIESZONYM BICIEM SERCA i mokrymi łapkami oznajmiam, ze w każdy poniedziałek o godzinie 11:15 będę prowadzącą Pytanie na śniadanie. Mój debiut już za tydzień (9 kwietnia - przypis red.) - zdradziła Ewa Chodakowska

 

Jak schudnąć? Oto 10 rad Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska prowadzącą "Pytania na Śniadanie"

Ewa Chodakowska programie "Pytanie na Śniadanie-Extra" będzie motywowała widzów do zdrowego trybu życia. Będzie też garść porad z zakresu dietetyki i mikroodżywiania - eksperci podpowiedzą jak, nie nadwyrężając domowego budżetu, włączyć wartościowe produkty do diety. 

Dla mnie to fantastyczna przygoda! Wprawdzie stroniłam od telewizji, rzadko też przyjmowałam zaproszenia do studia. Nie chciałam, aby coś mi narzucano. Natomiast w Dwójce dostałam możliwość przedłużenia moich działań, które prowadzę w sieci. Moje kilka minut jako prowadząca, podczas których poruszam bliskie mi tematy, z osobami które chcę przedstawić bliżej widzom w imię motywacji i edukacji - podkreśla trenerka.

 

W pierwszym odcinku cyklu Ewa Chodakowska spotka się z rodzicami czworga dzieci, którzy nie pozwalają sobie na wymówki i przy bardzo napiętym grafiku dnia, znajdują czas na ćwiczenia i zdrowe gotowanie. Udowadniają, że "chcieć to móc" - zgubili zbędne kilogramy, mają więcej energii dla dzieci i ... ich miłość rozkwita na nowo.

Fanki Ewy Chodakowskiej są zachwycone nowy projektem swojej idolki. Pod wpisem trenerki z informacją o współpracy z "Pytaniem na Śniadanie" pojawiło się mnóstwo pełnych entuzjazmu, ale i zaskoczenia komentarzy. Niektórzy wręcz nie dowierzali, że to prawa, mając w pamięci, że zaledwie przedwczoraj był Prima Aprilis.

 

Musiałam najpierw zobaczyć datę postu czy to nie Prima Aprilis, ale całe szczęście nie! To wspaniale, gratulacje!

Gratulacje na pewno będę oglądać! 

Bardzo się cieszę. Edukacja w zakresie odżywiania jak i ruchu, wszelkiej aktywności jest nam bardzo potrzebna. Bardzo się cieszę, gratuluję - czytamy na Facebooku.

 

My również przyłączamy się do gratulacji! A Wy będziecie oglądać?

Przeczytaj:

Jak odnieść w życiu? Ewa Chodakowska motywuje do działania
Dieta Ewy Chodakowskiej - skuteczna, smaczna i zdrowa! Żeby schudnąć trzeba jeść!