Ewa Chodakowska motywuje do działania!

W książce "Myślnik. Twój codzienny motywator" Ewa Chodakowska w prosty, czasami zabawny sposób pokazuje jak krok po kroku wejść na ścieżkę sukcesu.
/ 21.11.2016 05:10

Codziennie stawiasz przed sobą kolejne wyzwania, ale masz problem z ich realizacją? Myślisz, że nie udźwigniesz ciężaru zmiany? Nic z tych rzeczy, z myślnikiem Ewy Chodakowskiej przestaniesz się zastanawiać i zaczniesz działać. Jej najnowsza książka "Myślnik. Twój codzienny motywator" to idealna propozycja dla osób chcących osiągnąć wewnętrzny sukces.

Czym jest "Myślnik..."?

Myślnik jest zbiorem pozytywnych przemyśleń, uniwersalnych rad oraz zadań do wykonania, które pomogą Ci nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale zmotywują do zmiany życia na wielu płaszczyznach. Możesz być pewna, że ta książka zmotywuje każdego czytelnika do działania.

 

Czy nie przeszło Ci przez mysl, ze FIT ciało to nie tylko opakowanie ? FIT ciało świadczy tez o charakterze 💪🏻💪🏻 ..o dyscyplinie, świetnej orgazniacji, uporze w dążeniu do celu, o odwadze .. pewności siebie , samoakceptacji (tu nadmienisz moj biust - zrobiłam go sto lat temu - daleko mi było wtedy do FIT świadomości) 😬😬 O SILE nie tylko tej fizycznej, ale tez mentalnej .. Patrzysz tu na mnie i myslisz sobie .. No milutka .. aż przesłodzona .. TAK !! tutaj jestem milutka .. Nigdy nie pokazuje siły wobec osob, które potrzebują wsparcia ! Zawsze powiem dobre słowo , zawsze poklepie po ramieniu w trudnej chwili ❤️❤️ tutaj nie zderzam sie ze ścianą .. .. ale kiedy w zyciu staje twarzą w twarz z ciężka sytuacja, trudnym tematem ... nieodpowiednią osoba, potrafie sie szybko z tym uporać 🚀🚀 własnie dzieki treningowi ! 😀😀 Dzieki temu, ze wiem kim jestem, czego chce, dokąd zmierzam .. Ciało jest tez wizytówka mojego charakteru 🦄🦄 to trochę wiecej niz kratka na brzuchu 😘 Nie bede sie rozpisywać na temat aspektów zdrowotnych .. Temat rzeka.. FIT CIAŁO to zdrowe ciało, a w nim zdrowy duch .. To moj wybor !!! Moj wybor moze byc tez Twoim wyborem ! Jesli tylko chcesz ... Dbaj o siebie 💪🏻💪🏻 #motivation #fit #bikini #wielkiegreckiewakacje @grecosholiday #body #photo by @stareoness 🙏🏻🙏🏻

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Ewa Chodakowska i jej książka "Myślnik. Twój codzienny motywator"