"Azja Express" połączyła Rozenek, Starak i Lis. "Trojaczki shołbiznesu" są nierozłączne

Hanna Lis i Agnieszka Szulim-Starak fot. ONS.pl
Razem pojawiają się na imprezach, pozują do zdjęć. Połączył ich program?
Edyta Liebert / 01.12.2016 11:15
Hanna Lis i Agnieszka Szulim-Starak fot. ONS.pl

Każdy, kto śledził losy uczestników "Azja Express" i kibicował duetowi Żurawski & Borkowski, ma powody do satysfakcji. Wczoraj TVN wyemitował ostatni odcinek hitu i widzowie proszą o więcej. Program namieszał nieco w celebryckich kręgach i nie chodzi o stan konta, a... nowe przyjaźnie!

Na planie Azja Express okazało się, że Renaty Kaczoruk nie da się lubić, że Radosław Majdan to przezabawny facet, a Hania Lis, Małgorzata Rozenek i Agnieszka Szulim-Starak dogadują się tak dobrze, że nagle stały się nierozłącznym trio. Celebrytki zaczęły pojawiać się na imprezach w grupie, pozowały do zdjęć i wrzucały selfie na Instagram z podpisami "BFF", "trojaczkishołbiznesu" "trio"...

 

Destiny's Child powraca.😉💃 #trojaczkiszołbiznesu @aganajezykach @m_rozenek

Film zamieszczony przez użytkownika Hanna Lis (@hanna_lis)

Jak wiadomo, kiedy z programu odpadła Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, widzowie ogłosili żałobę.

Najlepsze cytaty Rozenek i Majdana w "Azja Express"

Sukces tego duetu miał ogromną siłę rażenia i jeszcze przez długi czas będzie wzmacniał pozycję Rozenek w show-biznesie. Warto z taką osobą się przyjaźnić! Wczorajszy finał programu Hanna Lis, Małgosia Rozenek i Agnieszka Szulim-Starak świętowały w butiku Moliera 2, by wspólnie oddawać się swojej pasji: modzie. Pojawiły się na pokazie torebek marki Christian Louboutin i cieszyły się towarzystwem swoim, jak i fotoreporterów.

"Destiny's Child powraca. Trojaczki show biznesu" - napisała Hania pod jedną z fotek. Co myślicie o tej przyjaźni? Kibicujecie im w show-biznesie?

Media żyły tym wydarzeniem. Rozenek i Majdan o szczegółach ślubu

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA