POLECAMY

Będzie chłopak?! Anna Lewandowska umiejętnie podsyca ciekawość

Anna Lewandowska urodzi chłopca?
Będzie chłopak?! Anna Lewandowska umiejętnie podsyca ciekawość fot. ONS.pl/Instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska urodzi chłopca?

Dziecko Lewandowski wzbudza takie zainteresowanie, jak potomek rodziny królewskiej w Wielkiej Brytanii. Nic więc dziwnego, że każda wzmianka na temat ich dziecka od razu podłapywana jest przez media. Jednak ostatni news z ciążowego życia gwiazdy może wiele wyjaśniać!

Anna Lewandowska zamieściła na swoim Insta Story zdjęcie, na którym widnieją dwie pary bucików dziecięcych marki Nike. Nic nie byłoby w tym dziwnego jeśli nie fakt, że obie pary są w kolorach... bardzo chłopięcych. Czerń i granat przeznaczone są zatem dla chłopca? Internet wrze! Czyżby na świat miał przyjść syn Roberta Lewandowskiego. Według wielu nadzieja na kontynuację doskonałych, piłkarskich genów ;-)

Przeczytaj więcej newsów z życia gwiazd!

Oczywiście dla dziewczynki przeznaczone są kolory jasne, wesołe... nie oszukujmy się, przede wszystkim róż. Dlatego wiele osób uważa, że sprawa jest przesądzona - będzie chłopak! My jednak zwracamy uwagę na to, że żyjemy w czasach, kiedy genderyzm jest głośnym hasłem i kolory nie koniecznie muszą oznaczać płeć. W końcu dziewczynka też może nosić czarne lub granatowe buciki. Może Anna Lewandowska doskonale wie co robi, żeby podsycić zainteresowanie dzieckiem #1 w kraju? Co wy na to?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/rok temu
Przeciez ona sie nie lansuje !!! Ciąże Ani lansują media...a nie ona sama. Co wy gadacie wgl?
/rok temu
No właśnie wydaje mi się ze wyjątkowo mało tej ciąży, więc nie przesadzajmy. Więcej wpisów każdy z nas znajdzie w ciągu jednego dnia na FB swojej znajomej i jakoś nie ma problemu. Ja trzymam za Lewandowskich kciuki, nawet w takich chwilach pokazują, jaką mają klasę!
/rok temu
Jezu jak mnie to już wkurza... Gdzie nie spojrze to Lewandowska i jej ciąża. Każda kobieta chodzi w ciąży i nie każda tak lansuje się jak ona. Może to jakiś kompleks niższości ze teraz wszędzie jej tak pełno? Masakra jakas
POKAŻ KOMENTARZE (8)