Angelina Jolie i jej rodzina

Angelina Jolie oraz Brad Pitt zbudowali dużą, kochającą się rodzinę. Posiadanie i wychowywanie sześciorga dzieci jest nie lada wyczynem. Zwłaszcza, jeśli jest się najbardziej rozchwytywaną parą aktorką na świecie. Bycie super rodzicami to praca na pełny etat.
/ 21.07.2010 08:26

Angelina Jolie oraz Brad Pitt zbudowali dużą, kochającą się rodzinę. Posiadanie i wychowywanie sześciorga dzieci jest nie lada wyczynem. Zwłaszcza, jeśli jest się najbardziej rozchwytywaną parą aktorską na świecie. Bycie super rodzicami to praca na pełny etat.

Premiera "Inglourious Basters"

Tą rodziną interesują się wszystkie media. To naprawdę rzadko spotykane zjawisko, by dwie mega gwiazdy czerwonego dywanu, nie tylko tworzyło trwały związek, ale również przykładną rodzinę. Oboje bardzo chętnie spędzają czas z dziećmi. W przeciwieństwie do większości hollywoodzkich gwiazd, nie zostawiają ich wychowania opiekunkom. Cały świat zastanawia się, czy chcą jeszcze powiększyć swoją rodzinę, ale dopiero niedawno padła konkretna odpowiedź z ust Angeliny.

Premiera "Inglourious Basters"

"Nie mamy żadnych oporów, by powiększyć naszą rodzinę, ale chcemy mieć pewność, że każdemu dziecku poświęcamy odpowiednio dużo uwagi. Dzieci rosną i potrzebują rozmowy, jako maluchy nie wiedzą, jak wiele problemów istnieje. Kiedy dorastają, zaczynają zauważać więcej. Chcę mieć pewność, że z każdym mam czas porozmawiać, nawet w środku nocy, gdy będą tego potrzebować. Tą pewność, że mam czas, by je wszystkie wychować i dobrze przygotować do życia" - mówiła w wywiadzie do Vanity Fair.

Premiera "Inglorious Basters"

Jak mówi Jolie, osobowości dzieci są horyzontalnie odmienne. Shiloh zmieniła się całkowicie w przeciągu kilku miesięcy. Bardzo lubi przebywać w towarzystwie starszych braci Maddoxa oraz Paxa. Lubi chłopięce zabawy i chce wyglądać jak chłopiec. Dlatego rodzie nie mieli obiekcji, by ściąć jej włosy i ubierać ją jak chłopca. Córeczka jest zafascynowana tatą i braćmi, dlatego chce wyglądać jak oni. Maddox  jest intelektualistą, uwielbia odkrywać nowe rzeczy i jest bardzo opiekuńczy wobec reszty rodzeństwa. Pax natomiast, to typowy wesołek i mały rozrabiaka. Zahara to mała elegantka, zawsze stara się zachowywać jak dama i rozważnie dobiera słowa. Natomiast bliźniaki, Knox i Viviene, to maluchy konkurujące ze sobą w tym, kto jest szybszy, bardziej samodzielny, itd.

Premiera "Inglorious Basters"

Dla Angeliny rodzina jest najważniejsza. Aktorstwo zeszło na drugi plan, teraz odczuwa prawdziwe spełnienie. "Wczoraj wróciłam wieczorem do domu i przywitała mnie gromadka. Wszyscy grali i śpiewali. Moje miejsce jest właśnie przy nich, przy moich wesołych dzieciach" - mówi Jolie. A co z małżeństwem? Czy wyjdzie za Brada Pitta skoro nieustannie ją o to prosi? Aktorka uważa, że dzieci są większym zobowiązaniem cementującym ich miłość, znacznie silniejszym niż węzły małżeńskie. "Gdy dzieci podrosną, chętnie powiększymy rodzinę ponownie, bo to właśnie one są naszym największym skarbem" - na koniec dodała Angelina.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/11.12.2010 20:13
no wlasnie powinna ich wychowac na porzadnych ludzi
/11.12.2010 20:11
ciesze sie ze sa szczesliwe tylko zeby dzieci sie lubialy nawzajem jak dorosna bo moze tak byc ze jak dorosna to sie znienawidza bo beda jedno o drugie zazdrosne