Agnieszka Woźniak-Starak skończyła 43 lata! Zobacz jak się zmieniała

Dziennikarka przeszła prawdziwą przemianę stylu i wizerunku.
/ 16.04.2021 17:18

Agnieszka Woźniak-Starak zyskała rozgłos jeszcze pod swoim panieńskim nazwiskiem jako Agnieszka Szulim. Dziennikarka szybko pięła się po szczeblach telewizyjnej kariery, stając się jedną z najbardziej znanych i popularnych gwiazd małego ekranu. Jej życie prywatne i wygląd od lat jest szeroko komentowany w mediach, a fotografowie śledzą każdy jej krok. 

15 kwietnia Agnieszka Woźniak-Starak skończyła 43 lata. W ostatnich latach przeszła wiele trudnych momentów, kiedy straciła ukochanego męża Piotra Woźniaka-Staraka. Mimo to idzie do przodu, wróciła na antenę i pokazała kolejną przemianę swojego stylu. 

Jak dawniej wyglądała Agnieszka Woźniak-Starak? 

Jeszcze w 2005 roku Agnieszka wówczas Szulim była rozpoznawalna głównie dzięki platynowej grzywce, która była jej znakiem rozpoznawczym. Gwiazda wybierała raczej sportowy styl i często przytrafiały jej się modowe wpadki. 

Za to już w 2010 roku dziennikarka zapuściła włosy i zaczęła zmieniać swoją garderobę na bardziej rockową i stylową. Ostrożniej dobierała kolory i dodatki i zaczęła stawać się prawdziwą ikoną stylu. 

Dziś Agnieszka Woźniak-Starak uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Stawia na rockowe ubrania z eleganckim smaczkiem i na klasyczne stylizacje w tonie smart casual. Dla wielu Polek stanowi prawdziwy wzór i ogromną inspirację. 

To też może cię zainteresować:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki