Kobieta i mężczyzna przeglądają się w lustrze. fot. Adobe Stock

Żona domyśliła się zdrady męża po obserwacji stanu jego skóry. Doszło do rozwodu

Jak sprawdzić, czy mąż zdradza? Poradniki dla żon wskazują na kilka sposobów. Jednak w żadnym z nich nie przeczytasz, że warto przyjrzeć się kondycji skóry męża. Ta kobieta to zrobiła. Okazało się, że intuicja jej nie zawiodła.
/ 03.07.2018 11:13
Kobieta i mężczyzna przeglądają się w lustrze. fot. Adobe Stock

Większość kobiet dowiaduje się o zdradzie męża, będąc przypadkowym świadkiem intymnej rozmowy, przeglądać telefon lub komputer małżonka. W przypadku tej pary z Turcji pierwszym sygnałem zdrady było coś zupełnie innego, mianowicie - wypryski na plecach. A raczej ich brak!

Po czym poznać, że mąż zdradza?

To niewątpliwie jedna z najbardziej zaskakujących historii rozwodów, która ujrzała światło dzienne. Pewnego ranka kobieta uważnie przyjrzała się swojemu mężowi, który właśnie ubierał się do pracy. Zwróciła uwagę na plecy małżonka. Mężczyzna przez wiele lat zmagał się z uporczywymi wypryskami na tym obszarze ciała. Nie skutkowały żadne kosmetyki czy preparaty na trądzik. Tego dnia plecy mężczyzny były całkowicie gładkie. To wyraźnie zdziwiło jego żonę. Zaczęła ona podejrzewać, że za poprawę kondycji skóry jej męża odpowiada inna kobieta. Intuicja jej nie zawiodła.

„Gdyby nie seks kamerki, byłabym inną kobietą”. Poznaj historie czytelniczek

W poszukiwaniu dowodów przejrzała telefon i komputer męża. Miała rację. Znalazła wiadomości, które poświadczały nie tylko zdradę męża, ale również były dowodami na to, że to kochanka zadbała o pielęgnację skóry mężczyzny. Kobieta wniosła pozew o rozwód. W historię trudno było uwierzyć nawet adwokatowi dociekliwej żony. Prawnik stwierdził, że jego klientka wykazała się sprytem niemal na miarę Sherlocka Holmesa.

Źródło: Hurriyet Daily News, wprost.pl

Przeczytaj:
Taka różnica wieku gwarantuje udany związek! Są najnowsze wyniki badań
Jak uwieść faceta? Wypróbuj te sposoby!